• XTB broker – co je zač a proč on?

  Posted on 30.6.2017 by redakce in Inzerce, Ostatní.

  Kdo kdy neslyšel o XTB neboli X-Trade Brokers? Jedná se o jednu z nejdravějších brokerských společností, která působí i u nás. Jejich billboardy a další reklamu pravděpodobně viděl každý z nás. O koho tedy jde?

  XTB působí v České republice někdy od roku 2007, což z něj dělá jednoho z českých forexových veteránů. Pět let předtím původně XTB vzniklo v Polsku, obdobně jako BOSSA. Od doby, kdy původně společnost vznikla, si získala velkou oblibu (nejen díky veřejně pořádaným bezplatným edukativním eventům) a nyní XTB patří k největším svého druhu ve střední Evropě.

  Co je pravděpodobně největší „pro“ argument XTB? Mohli bychom o tom diskutovat, ale jistě by mezi návrhy patřila zákaznícká pdopora, která je dostupná 24 hodin denně. To jistě není standard u všech společností a zasluhuje si to uznání. Ať už se vám přihodí cokoliv, nemusíte čekat do začátku pracovní doby.

  Co se týče nabízených platforem, XTB se drží osvědčené klasiky. Naleznete u nich časem osvědčený MetaTrader 4, ale stejně tak i určité alternativy. Například xStation, která není tolik populární, ani si není s MT4 příliš podobná, ale lze se ji velmi rychle naučit. Záleží pak na každém traderovi, co mu bude vyhovovat více.

  Pokud byste se rádi dozvěděli ještě podrobnější informace, doporučujeme článek o XTB v magazínu IP.


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *