• Vitacredit a zajímavá nabídka úvěrů nejen pro podnikatele

  Posted on 2.7.2017 by redakce in Inzerce, Úvěry.

  Vitacredit nabízí úvěry, a to i prostřednictvím internetových stránek a jedná se o velmi dobře vyhlížející formy zapůjčení peněz. Trochu si přibližme, co tato finanční společnost nabízí a o jaké úvěry se jedná. Nejprve se budeme věnovat úvěru top, který patří k velmi oblíbeným a nesporně zajímavým. Zaměříme se ale také na úvěr pro podnikatele.

  Úvěr top pro každého

  Úvěr top je spotřebitelským úvěrem, u nějž můžete ručit nemovitostí. Úroková sazba může začínat již u 4,9 procent a výsledná sazba je vždy ovlivněna zejména bonitou toho, který úvěr využívá. V sazebníku si můžete prohlédnout přesné ceny za různé poplatky, ty vám tedy nezůstanou skryté, jak tomu často bývá. Úvěr top může mít splatnost až 20 let a lze jít až do výše 1,88 milionu.

  Úvěr pro podnikatele

  Také úvěr pro podnikatele je jištěn nemovitostí a úroky začínají někde na 9 procentech. Výše úvěru může činit až 3 miliony a splatnost se většinou pohybuje od 1 do 15 let. V případě, že se bude jednat o částku vyšší než půl milionu korun, mohlo by se jednat i o prodloužení této doby až na 20 let.

  Úvěr na cokoliv

  Úvěr na cokoliv je opravdu na cokoliv a tak trochu se to odráží v úrokové sazbě, která činí v základu 10,9 procent. Žádné skryté poplatky vás nepřekvapí a i zde se může jednat o splatnost až do doby 20 let, pokud splníte určité předpoklady.

  Úvěr na konsolidaci a exekuci

  Vitacredit vám rovněž poskytne úvěr na konsolidaci a pomůže s řešením exekucí a dražeb. Jak jistě víte, tyto záležitosti mohou být velmi problematické a klient se může dostat do nepříjemné pasti. S Vitacreditem bude řešení exekuce a dražby mnohem schůdnější, budete se moci opřít o profesionály. Sloučení neboli konsolidace vašich půjček pro vás bude zcela jistě znamenat snížení celkové částky peněz, které musíte vydat.


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.