• Triarios: Ochráníme vaše podnikové finance

  Posted on 24.2.2016 by redakce in Inzerce, Ostatní.

  Každá společnost a každý podnikatel mají ze zákona povinnost vést účetnictví. Existuje přitom několik možností. Nejlepším způsobem, jak mít firemní finance pod kontrolou a správně odvádět daně, je využití služeb externí účetní firmy. V tomto článku se dozvíte, proč tomu tak je a dáme vám také tip na společnost Triarios, která se na poli účetnictví pohybuje už přes 20 let.

  Pokud si najmete firmu Triarios, která ostatním společnostem a podnikatelům zajišťuje účetnictví v Praze 5 i v dalších lokalitách ČR, ušetříte si především spoustu práce, ale možná i finančních prostředků.

  S Triariosem ušetříte náklady za vlastního účetního

  V první řadě nemusíte draze zaměstnávat vlastního účetního. Vyhnete se tak nákladům za pravidelnou platbu mzdy, sociálního a zdravotního pojištění. Zejména u malých firem, které nemají tak velké příjmy, může být zaměstnávání vlastního účetního velmi zatěžující položkou.

  Nedostanete se do potíží s odváděním daní

  Triarios, účetní firma Praha, vám může jako externí společnost ochránit vaše podnikové finance. Jednak tím, že za vás vede účetnictví přesně dle platných právních norem, čímž se nevystavujete riziku sankcí ze strany finančního úřadu. Jednak i tím, že vám zajistí co nejnižší odvody daní, protože můžete maximálně využít odečitatelné položky i další možnosti, které zákony umožňují. V neposlední řadě je dobré zmínit, že pro většinu firem je využití služeb externí účetní společnosti méně nákladné než zaměstnávání vlastního účetního.

  2015-12-28ucetnictvi

  Zdroj: Pixabay.com

  Firma pomůže i živnostníkům s daňovou evidencí

  Pokud jste drobní živnostníci, stačí si namísto klasického účetnictví vést takzvanou daňovou evidenci. Ta nahradila dřívější jednoduché účetnictví. Daňová evidence je rovněž jednou ze služeb, kterou Triarios nabízí. Firma tak poskytuje služby nejen středním a velkým společnostem, ale i živnostníkům a podnikatelům s několika málo zaměstnanci. Nabízí samozřejmě i daňové poradenství v Praze.

  Nejlépe tak podnikové finance skutečně ochráníte, pokud si na pomoc přizvete externí společnost. Ať už se bude jednat o Triarios či jinou účetní firmu, budete mít veškeré účetnictví v pořádku a vaše firma nebude státu zbytečně přeplácet na daních.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *