• Nechte si zpracovat kalkulaci operativního leasingu

  Posted on 4.3.2016 by David K. in Inzerce, Tipy.

  Nákup vozidel do firmy tvoří poměrně značný výdaj, navíc se musíte starat o spoustu přidružených věcí. Pakliže se tomuto kroku chcete vyhnout i z pohledu velkých vstupních výdajů, volte řešení v podobě operativního leasingu.

  Dlouhodobě prověřená cesta, k níž se přiklání jak malí živnostníci, tak velké korporace. Pojem, pod nímž si lze představit komplexní správu vozového parku ověnčenou hromadou zajímavých bonusů.

  Operativní leasing kalkulace je tak vstupní branou k cenově výhodnému dlouhodobému pronájmu vozidel, který je třeba volit pouze u zkušených profesionálů.

  Operativní leasing od Hertz Lease

  Tato celosvětově proslulá společnost patří ke skutečným odborníkům v tomto segmentu. Služby spojené s mnoha klady a minimem jakýchkoliv provozních rizik. Jestliže v této oblasti nejste kovaní a neznáte přesné důvody, proč zvolit právě operativní leasing, přinášíme vám pár odpovědí.

  • Leasingová splátka je daňově odečitatelná
  • Získáte kompletní správu nad vozy, včetně té servisní
  • Nemusíte se starat o následný prodej automobilů
  • Obvykle není vyžadována žádná akontace
  • Obdržíte zpětnou vazbu o využívání a nákladech na jednotlivé vozy

  Stačí, pokud oslovíte společnost Hertz Lease a bude vám zpracována bezplatná cenová nabídka. K jejímu vytvoření slouží operativní leasing kalkulačka, s pomocí níž se na základě několika parametrů domůžete výsledné ceny.

  hertz lease

  Průběžná obnova vozového parku

  Držte se určitých standardů z pohledu výsledného stavu vozů ve firmě a zároveň se neomezujte náročnými výdaji. Získejte velkoodběratelské slevy a neobávejte se poklesu zůstatkové ceny automobilů. To a mnohé jiné vám přináší dlouhodobý pronájem aut od firmy Hertz Lease, která je léty prověřeným specialistou na operativní leasing.

  Staňte se dalším spokojeným zákazníkem, jichž se nachází po celém světě velké množství.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *