• Optimalizujte náklady za vozový park

  Posted on 1.2.2016 by David K. in Inzerce, Ostatní.

  Potýkáte se s velkými jednorázovými výdaji při obnově aut ve firmě? Hledáte komplexnější řešení, které vás oprostí od pravidelných návštěv servisu a pneuservisu, na něž jednoduše nemáte dostatek času? V takovém případě se zaměřte na operativní leasing.

  Populární a v poslední době stále vyhledávanější služba. Dlouhodobý pronájem vozidel, s nímž se pojí vysoká optimalizace nákladů dle vašich konkrétních požadavků. Důkazem toho je ostatně operativní leasing kalkulace, jež vám odpoví na mnohé otázky týkající se financí.

  Dlouhodobý pronájem od HERTZ Lease

  Základem všeho je určitě volba toho správného partnera v oblasti operativního leasingu. Firma HERTZ Lease patří ke špičce v tomto oboru a dokáže vám poskytnout mobilitu v rámci celé Evropy, garantuje fixní měsíční splátky a nabídne kupříkladu náhradní vůz zcela zdarma.

  Ostatně o přednostech tohoto řešení vás mohou přesvědčit níže uvedené výhody.

  • Velkoodběratelské slevy
  • Správa vozového parku od A až do Z
  • Leasingová splátka jako daňově odečitatelný výdaj

  To je malá ochutnávka toho, co vám nabízí HERTZ Lease. Operativní leasing kalkulačka vám prozradí, kolik měsíčně utratíte za dlouhodobý pronájem vozidel. Vy se zároveň můžete těšit třeba na pravidelné reporty týkající se provozu a nákladů spojených s jednotlivými vozy.

  operativni leasing kalkulacka

  Nechte si sestavit leasingovou smlouvu šitou na míru

  HERTZ Lease, to je především individuální přístup k zákazníkovi, profesionální zázemí a dlouholeté zkušenosti. Není se proto čemu divit, že výstupem je například poradenství v tomto segmentu a návrh operativního leasingu dle náročných požadavků konkrétního zákazníka.

  Využijte nezávazného poptávkového formuláře a zjistěte, na kolik vás vyjde tato zajímavá služba. Svěřte svůj vozový park do rukou specialistů, kteří se postarají také o ohlašování pojistných událostí a mnohé další věci.


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *