• Michle pro život

  Posted on 4.11.2018 by redakce in Hypotéky, Inzerce.

  Hledáte jen to bydlení, kde se splňují ty nejvyšší nároky? Máme pro vás zajímavý tip. V současnosti jsou takovou adresou nové byty v Michli, jež se nacházejí v nezvyklé ulici klikatého tvaru. Od toho také pochází její název – Hadovitá. Mimo perfektně zařízené bydlení podle nejmodernějších designových postupů na vás čeká i skvěle zařízené okolí.

  Všechny benefity městského života

  Michle nabízí klid i všechny benefity městského života. Vznikla totiž z venkovského jádra, které tu ještě stále má svoje stopy. Obecně jsou možnosti aktivního života zde velmi rozsáhlé. V blízkosti rezidence Hadovitá se nacházejí rozsáhlá obchodní centra (mimo jiné také OC Chodov), restaurace a také oblíbený Fitness a Wellness Balance Klub Brumlovka. Ten platí za jedno z nejoblíbenějších sportovních center tohoto typu v celé Praze.

  Financován bydlení

  Důležitou otázkou je samozřejmě financování, čehož jsme si jasně vědomi. Pro všechny zájemce o nejnovější byty v Praze 4 je připraven velmi zajímavý úvěr. Připraveni jsou také finanční poradci, kteří vám velmi odpovědí na všechny vaše otázky. Při využití našich služeb ale můžete očekávat nízké úrokové sazby, znalecký posudek a minimum zpoplatněných kroků.

  Co na vás ještě v Praze 4 čeká?

  Praha 4 má velmi zajímavou historii, ostatně jako celá Praha. Věděli jste například, že byla původní osada do základů spálena? Nebo že v místním Kunratickém lese zemřel král Václav IV? Ten je mimochodem mezi místními velmi oblíbený pro vycházky a jízdy na kole. Historickou památkou číslo jedna je Chodovská Tvrz, jež na svém místě stojí již od 13. století.

  Zjistěte si více o bydlení v Michli na https://www.rezidencehadovita.cz/.


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.