• Dávejte si pozor na rizika při investici do ICO

  Posted on 21.10.2018 by David K. in Inzerce, Zajímavosti.

  Název tohoto článku může být pro některé z vás trochu matoucí. Pokud si myslíte, že se v něm budeme věnovat zkratce IČO jako identifikátoru každého podnikatele, jste značně na omylu. Na mysli máme totiž ICO jako Initial Coin Offering neboli způsob financování za použití kryptoměny.

  Tento proces je totiž spjat s jistými riziky. Při investici do nově vzniklé kryptoměny byste měli brát v potaz několik zásad, jež vás dovedou k požadovanému cíli.

  Nejprve proveďte whitepaper

  Na počátku všeho byste měli provést důkladnou sumarizaci informací o vybraném projektu neboli whitepaper. V tomto směru se musíte zaměřovat na podstatné pilíře vedoucí ke kýženému výsledku. Tím odrazovým můstkem se stane bezpochyby důvěryhodnost daného subjektu, který v daném oboru má zkušenosti a nějakou pozitivní minulost.

  Od nápadu pak chybí jen kousek k realizaci, jež je první investicí. Rizika při investici do ICO v sobě zahrnují také legálnost řešení, a to s ohledem na zemi a místní zákony. Nakonec je to i záměr v rámci něhož se zvažuje investice do nových tokenů. Ty mimochodem mohou nabývat nejrůznějších podob.

  • Utility tokens
  • Equity tokens
  • Securities tokens

  Čerpejte Crypto novinky na internetu

  Pokud vás kryptoměny zajímají více než jen v tomto stručném rozsahu, navštivte internetový portál FINRADA.CZ a nastudujte si CRYPTO NOVINY. Spousta novinek a hodnotných informací z tohoto oboru, jež vám otevřou oči a stanou se takovou vstupní branou do segmentu kryptoměn.

  Dozvíte se nejenom o rizicích při investici do ICO, ale také o těžbě kryptoměn, o Bitcoinu a spoustu dalších faktorech ovlivňujících samotnou hodnotu kryptoměn. Vsaďte v tomto směru na pravidelně aktualizované informace, které se vám stanou přínosnou truhlou vědomostí a potřebných údajů. Pak se tématu kryptoměn budete moci začít věnovat na plné obrátky.


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *