• Energetická kancelář zajistí chod domácnosti či firmy v plném rozsahu

  Posted on 25.6.2017 by David K. in Inzerce, Tipy.

  Pokud jste se právě rozhodli začít šetřit, začněte u základních služeb a u nejvíce používaných komodit. Podívejte se na vaši současnou nabídku distributorů elektřiny a plynu. Prozkoumejte podmínky vaší aktuální smlouvy s dovozcem paliva. A zkontrolujte, jestli už není čas na výměnu kotle nebo čerpadla. Na těchto položkách totiž můžete výrazně ušetřit. Že se v nabídce na trhu ztrácíte? Nemáte čas to vše pečlivě prostudovat? Nevadí. Od toho tady je Energetická kancelář. Zařídí vám nejvýhodnější podmínky a vyřídí za vás veškeré papírování. Mimo jiné také prodává, dováží a instaluje osvětlení prostor. Projděte si rozsáhlou nabídku EK, která vám zaručeně ušetří peníze.

  Elektřina a plyn až k vám

  Pokud chcete ušetřit za dodávku energií, rozhodně se obraťte na odborníka, který má dlouholeté zkušenosti. A tím je samozřejmě společnost EK. Průzkum společnosti ukázal, že díky jejich nabídce můžete ušetřit až velmi slušných 30% nákladů. Důkazem je přes 250 tisíc spokojených zákazníků. O celém procesu přechodu od starého dodavatele a uzavření nové smlouvy se více dozvíte ve článku s názvem Energetická kancelář šetří domácnostem peníze za energie.

  EK – příjemné klima za každého počasí

  Již nemusíte hledat několik odborníků zvlášť na paliva a zvlášť na tepelná zařízení. EK je specialistou ve všech těchto oblastech. Zajistí jak dodání tuhých paliv, tak poradenství při výběru správného kotle a tepelného čerpadla včetně jejich montáže.

  Černé a hnědé uhlí ve vysoké kvalitě, brikety nebo lisované pelety oceněné jako produkt „Velmi dobré kvality“ v časopisu uživatelů dTest. To vše u EK najdete. Stačí objednat a do 15 dnů máte zásobu paliva u sebe. Samozřejmostí je také kompletní vyložení celé objednávky.

  Pokud už vám kotel dosluhuje, neváhejte si pořídit nový. EK vám pomůže i s tímto problémem. Poradí vám ideální typ zařízení, zajistí jeho dopravu na zvolené místo a poté provede i jeho montáž. A to všechno do 3 měsíců. Na výměnu starého kotle za nový můžete nyní získat tzv. kotlíkovou dotaci. Nejen, že tedy ušetříte za topení, ale zpět můžete díky dotacím dostat až 80% částky z původní kupní ceny. EK spolehlivě poradí všem klientům, kterým se podmínky pro získání slevy zdají příliš složité. Rovněž jim pomůže sepsat žádost, která slouží pro získání dotací. EK nabízí pomoc i v případě, když je už stávající kapacita zcela zaplněna a na zájemce o čerpání se v aktuálním kole nedostane. O slevu lze totiž žádat i zpětně. Podrobné informace k dotacím můžete najít na webových stránkách vašeho kraje.

  Světlo pro každý okamžik

  Jak jsme právě ukázali, EK je všestranný odborník. Spolehnout se na něj můžete i při pořizování světel a úsporných žárovek. Poradí vám s výběrem, poté svítidla i žárovky dopraví do určené lokality a nakonec i umístí. A to nejen do domácností, ale i do vaší firmy či jiného nebytového prostoru.

  V této oblasti funguje EK na trhu již od roku 2011. Pomocí projektu eSvětlo.cz se dokázal umístit na první příčce jako největší poradensko – prodejní dodavatel v ČR. To EK umožňuje poskytovat špičkové služby a prodávat kvalitní výrobky za nízké velkoobchodní ceny. Snadno tak nákupem přes eSvětlo.cz ušetříte tisíce korun, firmy dokonce mohou ušetřit i desetitisíce až statisíce.

  Na nic nečekejte a začněte ihned šetřit bez složitého papírování. Podrobnější informace se dozvíte na serveru Vypracujse.cz nebo v tiskové zprávě na ČTK. A pak stačí jen zavolat a peníze máte zpátky v kapse. Anebo můžete zavolat přímo do EK na telefon +420 552 319 955, kde vám ochotní pracovníci poradí.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *