• Jak si můžete vydělat jako student vysoké školy?

  Posted on 5.5.2017 by David K. in Inzerce, mBank.

  Peníze, peníze a zase jen peníze. Celý náš život se točí kolem nich. Zejména pokud jich máme nedostatek. Pokud jste studentem vysoké školy, víte přesně, o čem je řeč.

  Studenti většinu svého času věnují studiu na škole. Zbytek volného času využívají podle svých priorit. Někdo se věnuje sportu, někdo hraje v kapele nebo se věnuje jinému koníčku a někdo se snaží vydělat peníze.

  A jaké máte možnosti jako student? Kde si můžete vydělat nějaké peníze?

  Brigády – Je to nejběžnější způsob vydělávání peněz. Poptávka po brigádnících je v dnešní době vysoká, proto není problém si nějakou najít za pár dní. Ale nepočítejte s nějakým velkým výdělkem. Většinou se jedná o jednoduché pomocné práce, za které je dost malá odměna.

  Jaudelam.cz – Na tomto portálu máte jako student obrovskou možnost si vydělat peníze za různé činnosti, které ovládáte. Můžete poskytovat překlady a psaní textů, školení, grafické návrhy, IT nebo marketingové služby. Možností je tam opravdu požehnaně.

  Podnikání – Na většinu podnikatelských nápadů potřebujete počáteční investici, ale najdou se i takové, kde jsou počáteční náklady minimální. A pokud se náhodou projekt rozjede, mohou z toho být opravdu pěkné peníze.

  Doučování – Ovládáte nějakou oblast, která se učí na škole? Studenti, kteří se ji potřebují naučit, rádi zaplatí za doučování. Oni získají znalosti a vy peníze. Oboustranně výhodný obchod.

  Půjčka – Pokud potřebujete opravdu nutně peníze, můžete si vzít spotřební úvěr. Navíc, jako student máte půjčku velmi výhodnou. Pokud není jiná možnost, neváhejte.

  A nezapomínejte, peníze neznamenají všechno. Jsou dobrý sluha, ale zlý pán. Je třeba se naučit s nimi hospodařit a využívat je ve svůj prospěch.


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
  Post Tagged with , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.