• finance.informacezde.eu svpojistovna uvodni

  Pojištění majetku je klíčovou otázkou pro všechny, jimž není cizí zodpovědnost

  Posted on 18.9.2023 by redakce in Inzerce, Ostatní.

  Je to něco, co s sebou přináší klid pro každý večer a usínání s myšlenkou, že v případě problémů se máme na koho obrátit. Odpovědnost za všechny členy rodiny je totiž klíčová, ať už do života vstoupí cokoliv.

  Oheň, voda nebo návštěva nenechavců, prudký vítr nebo další živly, to jsou věci, které si nikdo nevybírá a mohou přijít kdykoliv. Bouřka, povodeň nebo požár dovedou napáchat spoustu škod, které se odstraňují jen hodně nesnadno. Kdo v takovou chvíli nemá sjednané pojištění, přijde prakticky o všechno. A kde potom zajistit vhodnou pomoc pro nepříznivé situace?

  Výhodou je nonstop asistenční služba

  Když dojde k nějakým problémům, můžete je začít řešit vlastně hned. Asistenční služba totiž bude připravena na telefonu 24/7, tedy bez ohledu na to, kolik ukazuje časomíra nebo jaké je právě datum v kalendáři. Pojištění majetku je zásadním tématem, bez nějž se neobejde žádná moderní domácnost. Pokoj v duši, pocit, že je o vše postaráno, právě kvůli tomu se podobné produkty sjednávají.

  Výhodou je zde například zajištění náhradního ubytování až na celý rok, pojistka pro tzv. katastrofická rizika v základní ceně nebo snadný výpočet pojistného. Jak se vlastně kalkuluje? Kromě základních osobních údajů stačí už jen jediné číslo, jde o počet metrů čtverečních obytné plochy nemovitosti, kterou právě chcete pojistit.

  finance.informacezde.eu svpojistovna 01

  Co si lze všechno pojistit?

  Rodinný dům, rekreační nemovitost nebo vybavení kanceláře, to vše jsou možnosti, které se nyní nabízejí. Pojistka je totiž vždy komplexní záležitostí a může se vztahovat například i na tepelná čerpadla nebo vířivé vany. Garáž, nemovitost, která se ještě staví nebo bazén, spektrum variant je velmi pestré. Můžete si také zvolit, zda budete pojistné hradit s měsíční, čtvrtletní nebo pololetní frekvencí. Samozřejmostí je i klasika v podobě platby, která se odehraje jen jednou ročně.


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.