• Půjčka bez doložení příjmů- vyplatí se?

  Posted on 7.5.2015 by redakce in Půjčky.

  Jak jistě víte, dnešní trh s různými online půjčkami je doslova přesycený, zvyšuje se tak možnost toho, že narazíte na nějaké podvodníky. Je vždy lepší zjistit si o daném typu půjčení peněz co nejvíce informací a teprve potom podobnou pomoc vyzkoušet. Jednou z dobrých možností, především pro lidi, kteří potřebují peníze, ale nechtějí zveřejnit svůj plat či zisk z jakýchkoliv důvodů, je půjčka bez doložení příjmu. Tento model nabízí různé výhody a možná i pár nevýhod, tak se jim podívejme malinko na zoubek.

  Největší výhody

  Tu úplně největší výhodu jsme již zmiňovali, jedná se o možnost nezveřejňovat své příjmy. To je samozřejmě velký plus pro lidi, kteří potřebují zůstat v tomto směru v anonymitě. Pozor, většinou se nejedná o zločince nebo pochybná individua, jak by si mnozí mohli myslet, ale zajisté i takoví se najdou.

  Další výhoda, která z toho plyne, je tedy možnost rychlé půjčky také pro osoby, které by se daly považovat za problémové, a v běžné bance by peníze rozhodně nedostali.

  Rychlost vítězí i u půjček

  pujcka-bez-registru-a-prijmuNesporným kladem je také rychlost. Své peníze dostanete zpravidla do 24 hodin od podání žádosti. Ta se podává buďto telefonicky nebo internetem, ve výjimečných případech i osobním kontaktem. Přece jen ale hovoříme o půjčkách bez doložení příjmů, které jsou online.

  Takovéto půjčky jsou navíc takzvaně bezúčelové, což znamená, že nemusíte udávat důvody toho, na co je budete chtít použít.

  Pokud dodržíte především dobu a výši splátek, v některých případech neplatíte vůbec žádné peníze navíc, dokonce i minimum poplatků.

  Některé nevýhody

  Najdou se samozřejmě také menší nevýhody půjčky bez potvrzení příjmů. Mohli bychom si zmínit například tyto mínusy:

  • Půjčky jsou dostupné i pro osoby, které již dluhy mají, ty se tak mohou dostat do dluhové pasti
  • Úrokové sazby se zde řadí k těm vyšším

  Někdy mohou být nevýhodné podmínky při prodloužení splátek půjček bez doložení příjmů


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.