• kocka a mince

  Bez peněz se jednoduše nedá žít

  Posted on 21.8.2020 by David K. in Inzerce, Půjčky.

  Jíst, bydlet a dopřávat si jiné nezbytnosti a snad i slasti života chce logicky každý z nás. Ale to může jen tehdy, když si na to vydělá dostatek peněz.

  Peněz není nikdy dost

  I kdyby si člověk vydělal učiněnou hromadu peněz, určitě najde způsob, jak je zase utratit, daleko snáze, než když si má pro změnu sehnat peníze, jichž se mu nedostává na to, aby jimi pokryl alespoň svoje elementární potřeby. Utrácení je totiž daleko snadnější než vydělávání.

  A je smutné, že je údělem lidí spíše zoufale shánět finanční prostředky na alespoň holé živobytí než utrácet nadbytečné peníze. Že si tedy mnozí z nás nejednou nedokážou svojí prací přijít na tolik, aby jim to ke spokojenému životu stačilo.

  A co si mají počít ti, kdo někdy v životě musí bojovat s chudobou? Pokud mají jenom dočasné problémy, mohou se to pokusit zvládnout s pomocí nějaké půjčky. Což je dočasné řešení svízelné situace, v níž se může kdykoliv ocitnout kdokoliv z nás bez výjimky. Je tu totiž celá řada rizik, jež nás někdy mohou postihnout a jež nám mohou zkomplikovat život. Znáte to – výpadek příjmů kvůli změně nebo ztrátě zaměstnání, nemoci a podobně, chybné finanční rozhodnutí, nerozumné utrácení…

  platebni karty

  A když už je na tom někdo dokonce natolik špatně, že už mu ani v bance půjčit nechtějí, nezbývá jiné řešení než americká hypotéka bez dokládání příjmů nebo dejme tomu hypotéka bez registru. Což jsou varianty nebankovních půjček, u nichž se k nedostatkům žadatelů zase až tak moc nepřihlíží. Díky tomu, že se tu zájemce o peníze zaručí za jejich řádné vrácení nemovitostí, se tu přimhuřuje oko nad nejedním potenciálním rizikem, jež s takovým žadatelem souvisí, díky této zástavě je nebankovní hypotéka dostupná skoro všem. A to za až překvapivě výhodných podmínek, jaké by v případě nebonitních žadatelů očekával skutečně jenom málokdo.

  Žadateli tu po zastavení uvedené nemovitosti půjčí klidně až sedmdesát procent její ceny a klidně akceptují splácení i po dobu dlouhých třiceti let po malých splátkách. Což je jenom zlomek kladů této nabídky, jak můžete hravě zjistit i sami.

  Zdroj obrázku: Pixabay.com


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.