• mBank zabodovala v soutěži Finanční produkt roku 2014 hned třikrát

  Posted on 17.5.2015 by redakce in mBank.

  Logo_mBank-300x13521313111111Již počtvrté se konala soutěž „Finparáda – Finanční produkt roku“. V kategorii Hypotéka roku obhájila mBank první místo z let 2012 a 2013, nově získala zlatou medaili za svůj produkt mPůjčka Plus. Se svým běžným účtem mKonto pak obsadila, stejně jako v předchozích letech, třetí příčku.

  Neohrožené postavení v kategorii hypoték si mBank udržela především díky absenci poplatků za zpracování žádosti, poskytnutí úvěru a založení a vedení úvěrového i osobního účtu. Porota pozitivně ocenila také možnost mimořádných splátek zdarma či sjednání variabilní úrokové sazby. Osobní účet mKonto je stabilně jedním z nejlevnějších účtů v České republice, letos navíc došlo ke zrušení poplatku za vedení úvěru u povoleného přečerpání účtu.  V loňském roce pak mBank představila nové revoluční internetové a mobilní bankovnictví, za která sklidila již nejedno ocenění. Také díky inovacím se již třetím rokem drží mKonto v soutěži na předních pozicích.

  V kategorii Půjčka roku se umístila mBank poprvé. Na první pozici ji vynesly výhody v podobě garantované úrokové sazby 9,9 % p.a. a nulových poplatků za vedení a vyřízení úvěrového účtu, mimořádné splátky či předčasné splacení. V neposlední řadě porotci přičetli k dobru možnost vyřídit si mPůčku Plus odkudkoli přes internet a nastavit si splátkový kalendář podle vlastní potřeby.

  „Velmi si ceníme všech tří ocenění, které jsme v letošním ročníku soutěže získali. Neustále se snažíme sledovat vývoj a dění na finančním trhu a přizpůsobovat jim nabídku našich produktů,“ komentuje úspěch Pawel Kucharski, výkonný ředitel pro obchod, produkt a marketing mBank a dodává: „Nabízíme proto produkty, o kterých můžeme s klidem říci, že jsou kvalitní, za sympatické ceny a bez zbytečných poplatků. Právě díky této strategii se nám daří získávat stále nové zákazníky.“

  Soutěž pořádá portál Finparáda.cz, který se specializuje na finanční produkty a bankovní služby.

   

  Zdroj: http://media.mbank.eu/cs/pr/295722/mbank-zabodovala-v-soutezi-financni-produkt-roku-2014-hned-trikrat?rss=true


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.