• Představujeme pojištění pro piloty

  Posted on 28.12.2015 by redakce in Inzerce, Pojištění.

  Pojištění pro piloty patří mezi méně obvyklá pojištění, která nenabízí všechny pojišťovny. Je určeno pro piloty, kteří létají v půjčených letadlech a také pro piloty instruktory. Proč se vyplatí ho mít a jaké jsou jeho podmínky?

  2 varianty

  Pojištění pro piloty je možné sjednat ve dvou variantách:

  1. Pojištění pro piloty Standard
  2. Pojištění pro piloty Plus, které navíc obsahuje ještě pojištění finančních škod (tzv. pojištění odpovědnosti, o kterém se více dozvíte v tomto článku).

  finance.informacezde.eu_online_ergo_cz_01

  Pojistka je určena pro piloty profesionály, amatérské piloty i pro učitele létání. Je určena pro krytí škod, které pilot může způsobit na letadle. Musí se ale jednat o letadlo vypůjčené, tedy pilot nesmí být vlastníkem letadla. Podmínkou také je, že letadlo musí být registrováno u ICAO (Mezinárodní organizace pro civilní letectví). Pojištění má nastavitelné pojistné limity, které se mohou pohybovat v rozmezí 50 000 Kč až 600 000 Kč, vždy se k pojištění váže účast 10 %. Je možné volit i dobu platnosti, a to na dobu určitou (doba trvání může být 3, 6 nebo 9 měsíců) i na dobu neurčitou. V tomto případě se smlouva prodlužuje automaticky, bez nutnosti podepisovat smlouvu novou.

  finance.informacezde.eu_online_ergo_cz_02

  Výhodnější cena u ERGO pojišťovny

  Sjednat lze pojištění odpovědnosti pilota online u pojišťovny ERGO, která na trhu působí již od roku 1994. Pojišťovna nabízí k pojištění pilotů zajímavý bonus. Piloti mohou získat slevu až do výše 20 %, sleva se odvíjí od počtu prokázaných nalétaných hodin. U ERGO lze sjednat pojištění s okamžitou platností (je třeba zaplatit kartou a uskutečnit let z letiště s řízeným provozem v jeho běžné provozní době).

  ERGO kromě výhodného pojištění pro piloty nabízí cenově i podmínkami atraktivní majetkové pojištění, dále také pojištění nemovitosti a domácnosti, nabízí i výhodné cestovní pojištění. Všechny pojistky je možné sjednat online z pohodlí vašeho domova.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  Představujeme pojištění pro piloty, 10.0 out of 10 based on 1 rating
  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.