• mBank vstupuje na trh refinancování úvěrů

  Posted on 17.5.2015 by redakce in mBank.

  Logo_mBank-300x13521313Největší internetová a mobilní banka mBank prostřednictvím svého úspěšného produktu s názvem mPůjčka Plus plánuje vstoupit na slibný trh refinancování.

  Banka svou mPůjčku Plus nabízí s transparentní úrokovou sazbou 9,9 % p.a. (RPSN 10,36%) bez jakýchkoli zbytečných poplatků za sjednání či  vedení půjčky, nyní navíc s garancí dorovnání jiné nabídky na trhu.

  Klienti si při převedení stávající půjčky do mBank budou moci vypůjčenou částku navýšit až o 10 % a navíc si mohou prodloužit dobu splácení až na 84 měsíců. mBank dále garantuje maximální jednoduchost procesu sjednání – není při něm nutné dokládat příjmy a dokonce ani úvěrové smlouvy. Jedinou podmínkou pro refinancující klienty je, že nemají relevantní záznam v Bankovním rejstříku klientských informací a že jejich stávající půjčka musí být starší než 6 měsíců.

  Produkt mPůjčka Plus patří dlouhodobě mezi nejvýhodnější úvěrové produkty na trhu, což aktuálně potvrdilo vítězství v soutěži „Finparáda – Finanční produkt roku“, ve které jsou produkty jednotlivých bank hodnoceny na základě analytických dat společnosti Scott & Rose. Jako nejlepší vychází mPůjčka Plus také v pravidelných „reality testech“ portálu bankovnipoplatky.com, které hodnotí skutečné nabídky bank, nikoli marketingové sazby „od“, na které běžný klient nedosáhne.

  „Z údajů ČNB vyplývá, že objem poskytnutých spotřebitelských úvěrů v České republice dlouhodobě spíše stagnuje. Děje se tak nejméně od roku 2010. V nejbližší budoucnosti bude proto zdrojem růstu v úvěrové kategorii především refinancování, což je tradičně silná disciplína mBank v oblasti hypoték. Rozhodli jsme se proto přijít s nabídkou refinancování, která svými parametry má na to uspět vůči všem srovnatelným produktům na trhu,“ uvedl Michal Pokluda, ředitel produktového portfolia mBank.

  mBank v první fázi nabídne refinancování v rámci pilotního projektu části svých stávajících zákazníků. Již nyní však plánuje nabídnout toto výhodné refinancování všem lidem, kteří chtějí ušetřit a jednoduše vyměnit svou drahou půjčku za nejlepší půjčku na trhu.

   

  Zdroj: http://media.mbank.eu/cs/pr/295728/mbank-vstupuje-na-trh-refinancovani-uveru?rss=true


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.