• Ikona mobility: nová aplikace mBank 2.0 je už i pro iOS

  Posted on 14.1.2015 by redakce in mBank.

  Logo_mBank-300x135213Koncem loňského roku přinesla mBank na český trh jedinečnou bankovní aplikaci pro mobilní telefony s operačním systémem Android. U zákazníků zaznamenala velký úspěch hned po svém zpřístupnění. Už za jeden měsíc od uvedení na ni přešla téměř polovina českých zákazníků využívajících mobilní bankovnictví. V těchto dnech mBank zpřístupnila její verzi pro operační systém iOS.

  mBank upevňuje svou pozici digitální banky, která má mobilitu ve své DNA. Její projekt nového mobilního bankovnictví ocenili samotní zákazníci, když na novou aplikaci pro Android přešlo během prvních třiceti dnů 49,26 % zákazníků v České republice. Aplikaci pak nejvíce stahovali majitelé telefonů Samsung Galaxy S3 a Samsung Galaxy S4. Rozšiřování mobilních platforem pokračuje i nadále. Po necelém měsíci mBank uvádí verzi pro iOS, která po grafické stránce reflektuje uživatelské prostředí, na které jsou zákazníci zvyklí ze zařízení od společnosti Apple. Tak jako v případě varianty pro Android aplikace umožňuje nejen přístup k běžným a spořicím účtům, kartám, úvěrovým produktům a dalším službám, ale také možnost zkontrolovat zůstatek na účtu ještě před přihlášením, uskutečnit mobilní platby či díky inteligentnímu vyhledávání najít ty již realizované.

  „Jak jsme našim zákazníkům slíbili ještě v prosinci, v těchto dnech uvádíme nové mobilní bankovnictví i pro klienty se zařízeními využívajícími operační systém iOS. Zároveň usilovně pracujeme na funkcionalitách, které si naši zákazníci přejí. Mohu prozradit, že v tomto roce rozšíříme aplikaci o čtečku QR kódů, která po naskenování automaticky vyplní všechny údaje potřebné pro platbu,“ řekl Bronislav Dvořáček, ředitel vývoje mBank.

  Nová aplikace již stihla získat řadu mezinárodních ocenění za inovace a technologické prvenství. V rámci soutěže EFMA Awards 2014 v Barceloně předstihla více než 3000 finančních institucí z více než 130 zemí světa.

  V průběhu ledna je nová mobilní platforma podpořena výraznou marketingovou kampaní na TV obrazovkách a venkovních plochách, která se zároveň zaměřuje na garanci bezplatného běžného účtu mKonto.

   

  Zdroj: http://media.mbank.eu/cs/pr/292220/ikona-mobility-nova-aplikace-mbank-2-0-je-uz-i-pro-ios?rss=true


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.