• Pavel Vlček posiluje oddělení komunikace mBank

  Posted on 1.12.2014 by redakce in mBank.

  Logo_mBank-300x13521mBank, první internetová banka na českém trhu, přivítala ve svých řadách na nově zřízené pozici Team Leader Communication and Social Media pro Českou republiku a Slovensko Pavla Vlčka, který bude řídit veškeré PR aktivity v obou zemích.

  Hlavním úkolem Pavla Vlčka bude nastavení a řízení externí i interní komunikace v souladu s nově připravovanou obchodní a marketingovou strategií mBank. „Chceme být nejlepší volbou pro aktivní klienty, nabízet jim efektivní řešení jejich potřeb. Jsem přesvědčen, že posílení týmu komunikace o Pavla Vlčka nám pomůže v dosažení tohoto strategického cíle,“ říká Pawel Kucharski, výkonný ředitel pro obchod, marketing a produkt mBank.

  Pavel Vlček se již deset let úspěšně pohybuje v oblasti komunikace a public affairs. Před příchodem do mBank řídil komunikaci zastoupení korporace Rosatom na středoevropském trhu. Působil také jako ředitel komunikace Technology Platform Energy Security nebo Ministerstva průmyslu a obchodu. Zkušenosti ve finančním sektoru získal na pozici  Public Affairs Officer v Cititbank.

   

  Zdroj: http://media.mbank.eu/cs/pr/289589/pavel-vlcek-posiluje-oddeleni-komunikace-mbank?rss=true

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.