• Květnové novinky v mBank – úrok 2 % p.a. k běžnému účtu a 2 % zpět z každé online platby

  Posted on 17.5.2015 by redakce in mBank.

  Logo_mBank-300x1352131Internetová mBank pro nové zákazníky na květen přichystala rovnou dvě výhodné nabídky. Každý, kdo si nyní zřídí běžný účet mKonto, získá úrok 2 % p.a. a noví majitelé mKreditky dostanou zpět 2 % z každé online platby, kterou učiní.

  Založení osobního konta u mBank je nyní ještě výhodnější. Kromě toho, že veškeré odchozí i příchozí platby jsou zdarma, stejně jako tři výběry z jakéhokoli bankomatu na území České republiky, získají noví zákazníci navíc úrok 2 % p.a. Dvouprocentní úročení platí pro prvních šest měsíců užívání účtu pro zůstatky do 50 000 Kč. Samozřejmostí je bezkontaktní platební karta pro ještě rychlejší a jednodušší bezhotovostní transakce.

  Úročení běžného účtu je pro potenciální zákazníky jedním ze silných argumentů. Přesvědčili jsme se o tom v našem nedávném průzkumu, z něhož vyplynulo, že 81 % dotazovaných považovalo výši úroku za jeden z důležitých parametrů pro založení účtu. Aktuální nabídku jsme tak spustili jako podpůrnou akci pro zákazníky, kteří uvažují o změně banky, s cílem usnadnit jim přechod do mBank a získat první zkušenost s výhodami mKonta,“ komentuje květnovou  kampaň Michal Pokluda, ředitel produktového portfolia mBank.

  Také mKreditka je nyní ještě výhodnější. Standardně nabízí bezúročné období až 54 dnů, nově navíc zákazníci dostanou nazpět 2 % z každé online platby. Vydání karty je zdarma, její vedení je při platbách minimálně za 500 Kč za měsíc nebo využití kteréhokoli úvěrového produktu od mBank také zdarma. Akce se vztahuje, stejně jako u mKonta, na nové zákazníky a trvá prvních šest měsíců od založení.

   

  Zdroj: http://media.mbank.eu/cs/pr/295731/kvetnove-novinky-v-mbank-urok-2-p-a-k-beznemu-uctu-a-2-zpet-z-kazde-online-platby?rss=true


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.