• mBank porazila konkurenci z pěti kontinentů

  Posted on 1.12.2014 by redakce in mBank.

  Logo_mBank-300x135211mBank získala ve světové soutěži nejlepších bankovních projektů tři ocenění, přičemž překonala konkurenci z pěti kontinentů. Mobilní půjčka jen za 30 sekund se stala nejslibnější myšlenkou z analyzovaných projektů. Slevový program mSleva zvítězil ve dvou kategoriích a pomohl bance získat nejen postavení nesporného lídra v oblasti každodenního bankovnictví, ale i instituce, která radikálně mění image díky inovativním řešením.

  Každoroční soutěž „Distribuce & marketingové inovace v oblasti maloobchodních finančních služeb“ (Distribution and Marketing Innovation in Retail Financial Services) organizují EFMA, organizace, která sdružuje více než 3 300 finančních institucí z více než 130 zemí a Accenture, společnost specializující se na moderní technologie, poradenství a outsourcingové služby. Soutěž oceňuje nejlepší a nejinovativnější projekty v retailovém sektoru finančních služeb. Projekty jsou navrhovány finančními institucemi. Rozhodnutí o pořadí závisí stejnou mírou na výsledcích hlasování poroty složené z několika desítek členů správních rad největších retailových bank na světě a výsledků on-line hlasování mezi členy EFMA.

  V tomto roce bylo do soutěže přihlášeno téměř 600 projektů pocházejících z 250 institucí z celkem 69 zemí a pěti kontinentů. Skupina mBank je jedinou institucí, která byla oceněna ve třech kategoriích.

  mBank se umístila na prvním místě v kategorii „Nejperspektivnější nápady“ (The Most Promising Idea) díky své 30sekundové půjčce, která umožňuje zákazníkům okamžitý a snadný přístup k další hotovosti prostřednictvím mobilní aplikace. Tato kategorie je věnována novým myšlenkám, které by v budoucnu mohly změnit bankovní sektor.

  mSleva, první slevový program se speciálními nabídkami partnerů banky, které byly připraveny na základě profilu a výdajů zákazníka, přinesl mBank vítězství v nové kategorii „Každodenní bankovnictví“ (Everyday Banking). Díky nové slevové platformě mohla mBank opět získat označení „Nejvýraznější inovace“ (The Most Disruptive Innovation), které oceňuje instituce měnící obraz globálního bankovního sektoru. Tato kategorie má zvláštní význam, protože zahrnuje všechny projekty ze soutěže.

   

  Zdroj: http://media.mbank.eu/cs/pr/289588/mbank-porazila-konkurenci-z-peti-kontinentu?rss=true

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.