• Nové Internetové bankovnictví ING Bank umožní spravovat úspory pohodlně a ještě rychleji než dříve

  Posted on 18.4.2014 by redakce in ING Bank.

  ING Bank připravila pro své klienty novou verzi Internetového bankovnictví. Mezi hlavní novinky patří responzivní design, díky němuž se nový vzhled přizpůsobí jakémukoliv rozlišení displeje. ING Bank je vůbec první bankou v České republice, která tento postup při návrhu internetového bankovnictví použila. Pokračuje tak v moderním trendu, který představila před rokem na svých webových stránkách www.ingbank.cz.

  Nové Internetové bankovnictví ING Bank

  Pro klienty ING Bank to znamená, že odteď mohou přistupovat ke správě svých úspor nebo investic z mobilu, tabletu nebo domácího počítače odkudkoliv. Webové rozhraní je optimalizováno pro ovládání myší nebo dotykem a je plnohodnotnou alternativou k mobilním aplikacím ING Bank pro iOS nebo Android.

  Celý systém Internetového bankovnictví ING Bank je vytvořen tak, aby byl snadno a rychle ovladatelný. Na hlavní stránce jsou přehledně zobrazeny základní informace o produktech a aktuálním stavu finančních prostředků. Snadno se odtud dostanete k nejčastěji používaným funkcím, ať už za pomoci přímých odkazů, nebo přehledného menu.

  „Jsme si vědomi, že internetové bankovnictví a on-line správa financí s podporou nejmodernějších technologií a funkcí jsou pro úspěch bankovní instituce nutné. Jsem proto rád, že našim klientům můžeme po měsících příprav a usilovné práce představit kompletně nové Internetové bankovnictví, které jim usnadní a zpříjemní správu úspor a investic v naší bance,“ říká Libor Vaníček, ředitel retailového bankovnictví ING Bank, a dodává: „Nová tvář Internetového bankovnictví nabízí přehlednou a intuitivní strukturu, zobrazování celkového zůstatku v záhlaví, rychlé zadání plateb z hlavní stránky a další užitečné funkce. Věřím, že se naši zákazníci s novým Internetovým bankovnictvím rychle sžijí a jeho nové funkce ocení.“

  Pokud jde o úpravy, které usnadní a zpříjemní on-line obsluhu ING Konta nebo ING Fondů, přichází na scénu jednoduché zadávání příkazů k úhradě, správa trvalých příkazů nebo ING Termínovaných vkladů. Oproti staré verzi Internetového bankovnictví klient ušetří čas, protože všechny úkony provede rychle a na jedné stránce. V přehledné historii transakcí je možné pohyby na účtu filtrovat, řadit a nově i exportovat do PDF.

  Internetové bankovnictví umožní také efektivnější správu ING Fondů. Přímo na domovské stránce klient získá aktuální přehled o svém portfoliu a investicích a nově lze pomocí jednoduchého zadávání příkazů přímo z titulní strany realizovat také nákup nebo prodej fondů.

  Další užitečnou funkcí nové verze jsou automatické úpravy vstupních numerických polí. To znamená, že po zmáčknutí například klávesy „ž“ systém automaticky převede toto zadání na číslo „6“. Odpadá tak opakované přepínání na numerickou klávesnici. Novinkou je také možnost nastavit příkaz ke spoření ze své banky ve prospěch ING Konta s pomocí příkazu k inkasu. I těmito jednoduchými zlepšeními ING Bank dokazuje, že je odborníkem na spoření.

  Zdroj: http://www.ingbank.cz/tiskove-centrum/tiskove-zpravy-novinky/nove-internetove-bankovnictvi-ing-bank-umozni-spravovat-uspory-pohodlne-jeste-rychleji-nez-drive.html


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.