• Michal Pokluda novým ředitelem segmentu

  Posted on 1.12.2014 by redakce in mBank.

  Logo_mBank-300x13521Michal Pokluda, jenž v mBank působí od srpna 2013, byl jmenován na pozici Head of Business lines and Segment management pro Českou republiku a Slovensko. V nové funkci bude mít na starosti rozvoj produktové nabídky a obchodu ve všech Business lines – účty a platební styk, spoření a investice i úvěrové produkty.

  Michal Pokluda sbírá zkušenosti v oboru bankovnictví již více než sedmnáct let. Primárně se zaměřuje na oblast řízení produktů, marketing a rozvoj obchodu. Na počátku kariéry také několik let pracoval ve finančním controllingu. Od srpna 2013 v mBank zastával pozici Head of Business Development and Marketing, kdy jeho hlavním úkolem byla realizace rebrandingu mBank a komunikace uvedení nového internetového bankovnictví a služeb na český a slovenský trh. Před nástupem do mBank působil v ČSOB, Citibank a v eBance.

  „Po úspěšném dokončení marketingových aktivit kolem rebrandingu bude nyní hlavním úkolem Michala a jeho týmů rozvoj produktů a růst mBank na obou trzích“ říká Pawel Kucharski, výkonný ředitel pro obchod, marketing a produkt mBank.

  Michal Pokluda vystudoval obor Finance a bankovnictví na Vysoké škole ekonomické v Praze, posléze získal titul MBA na University of Pittsburgh, KATZ Graduate school of business, v USA. V zahraničí sbíral také část praktických zkušeností, pracoval například v bankovním sektoru v americkém Minneapolis v Minnesotě.

   

  Zdroj: http://media.mbank.eu/cs/pr/289586/michal-pokluda-novym-reditelem-segmentu?rss=true


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.