• GE Money Bank snižuje úrokové sazby u hypoték

  Posted on 3.9.2014 by redakce in GE Money.

  GE-Money11Od 15. srpna GE Money Bank snížila úročení hypotečních úvěrů. Minimální úroková sazba u všech nově založených hypoték klesla o 0,25 % bez ohledu na dobu fixace. Navíc díky letní akční slevě, která hypoteční úvěry zlevní o dalších 0,5 % p.a., tak úrokové sazby u hypotečních úvěrů aktuálně začínají na 2,04 %.

  Rozhodli jsme se výrazně snížit úrokové sazby u hypotečních úvěrů. Chceme tím vyjít vstříc jak zájemcům o nové bydlení, tak i klientům, kteří plánují opravy a rekonstrukce, což je právě v létě i na podzim velmi aktuální,“ říká Eva Balšánová, manažerka hypotečních úvěrů GE Money Bank.

  Až do 30. 9. navíc získají klienti slevu 0,5 % z úrokové sazby v průběhu prvního roku splácení. V prvních 12 měsících tak úroková sazba klesne ještě výrazněji.

  Délka fixace 1 rok 3 roky 5 let 10 let
  Výše úvěru k hodnotě zástavy 0 % – 80 % Od 3,45 % p.a. Od 2,54 % p.a. Od 2,54 % p.a. Od 3,59 % p.a.

  Snížené úrokové sazby hypoték u GE Money Bank (od 15.8.), první rok splácení navíc se slevou 0,5% p.a.

  GE Money Bank má ve své nabídce celou škálu účelových i neúčelových hypotečních úvěrů s pevnou i variabilní úrokovou sazbou, a také úsporné hypotéky, u kterých klienti platí úrok pouze z rozdílu mezi půjčenou částkou a úsporami uloženými u GE Money Bank. GE Money Bank také umožňuje refinancování hypoték z jiných bank.

  „Velkou výhodou našich hypoték je, že nízké úrokové sazby klientům nabízíme bez toho, aby museli uzavírat i další produkty. Zatímco v jiných bankách vedle hypotéky musejí zákazníci často sjednávat také životní pojištění či kreditní karty, v GE Money Bank dostanou nízký úrok bez dalších podmínek,“ dodává Eva Balšánová z GE Money Bank.

  Hypotéky u GE Money Bank až na 30 let

  Hypoteční úvěr bez poplatku lze u GE Money Bank získat již od 300 000 Kč a je možné jej čerpat až do výše 80 % hodnoty nemovitosti. Délka splácení záleží jen na klientovi a dá se rozvrhnout na 5 až 30 let. Úrokovou sazbu si může klient u standardní Hypotéky zafixovat na 1, 3, 5 nebo 10 let. V případě Variabilní hypotéky se pohyblivá část úrokové sazby obnovuje v měsíčním intervalu v závislosti na vývoji tržních úrokových sazeb. Výši pevné části úrokové sazby si mohou klienti fixovat až na celou dobu splatnosti hypotéky.

  Banka ke všem hypotékám nabízí také výhodné a dobrovolné pojištění schopnosti úvěr splácet. K hypotéce mohou klienti získat navíc i zcela bezúčelový úvěr ve výši až 900 000 Kč například na vybavení domácnosti.

  Zdroj: https://www.gemoney.cz/servis-pro-media/tiskove-zpravy?id=171487


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.