• Kavárna POTMĚ vyjíždí již potřetí na turné po České republice

  Posted on 29.4.2014 by redakce in AXA.

  AXAFinanční skupina AXA i letos podpořila charitativní projekt kavárny POTMĚ, která se díky této spolupráci vydává na své třetí turné po regionech České republiky. Tento nevšední zážitek „na kolech“ umožní lidem po celé republice nahlédnout do světa nevidomých.

  Zatemněný autobus letos slavnostně nastartuje 5. května ve 13 hodin na Náměstí Míru v Praze. Mezi prvními návštěvníky kavárny POTMĚ budou hosté Světlušky Pavel Liška, Dana Batulková, Pavel Řezníček, Barbora Poláková a Jolana Voldánová. Kavárna však do konce září navštíví další města po celé České republice, mezi kterými budou například České Budějovice, Litomyšl, Zlín, Ostrava, Jičín, Olomouc či Brno. Kromě unikátního zážitku v podobě popíjení kávy zcela potmě přispěje každý návštěvník přímo na konto Světlušky.

  „Doufám, že autobus kavárny POTMĚ najezdí ještě spoustu dalších kilometrů, aby tak mohl zprostředkovat tento jedinečný zážitek a zároveň možnost nahlédnout do světa nevidomých nejen návštěvníkům v Praze, ale i v dalších městech České republiky“, říká Karel Žyla, manažer PR a komunikace finanční skupiny AXA.

  Pojízdná kavárna POTMĚ bude v Praze parkovat až do středy 7. května do 20 hodin. Poté vyrazí do dalších měst.

   

  Zdroj: https://www.axa.cz/axa-v-ceske-republice/pro-novinare/tiskove-zpravy/2014/kavarna-potme-vyjizdi-jiz-potreti-na-turne-po-cesk/?feed=press_releases


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.