• ČSOB přichází s akční nabídkou hypoték. Sazby začínají na 2,09 % p.a.

  Posted on 16.2.2015 by redakce in ČSOB.

  SOB42211113V pondělí 16. února ČSOB a její značka Era zahajují hypoteční akci s názvem „Úrokové schody“. V rámci této akční nabídky může klient získat slevu až 0,3 % na úrokové sazbě. Sleva se vztahuje na hypotéky do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti a je nabízena u hypoték od jednoho milionu korun. Klienti mohou této nabídky využít až do konce března.

   

  „Úrokové sazby hypoték jsou v současné době velmi nízké. Chceme klientům vyjít vstříc, a proto jim nabízíme další možné výhody, jako jsou slevy z úrokových sazeb či snadné vyřízení bez zbytečného papírování,“ říká Richard Kotrlík, manažer útvaru Bydlení a úvěry ČSOB. „Zvýhodněná nabídka bude klientům k dispozici na pobočkách ČSOB, finančních centrech Ery a na vybraných pobočkách České pošty,“ dodává.

   

  Nyní ČSOB a Era nabízí garantovanou úrokovou sazbu 2,09 % pro hypotéku s 5letou dobou fixace a 70% poměrem výše úvěru k zástavní hodnotě nemovitosti. Podmínkou je pojištění úvěru ČSOB Pojišťovnou (pojištění 2 ze 3) a inkaso splátky z ČSOB běžného účtu, příp. Era účtu.

   

  Skupina ČSOB patří dlouhodobě k nejsilnějším hráčům na hypotečním trhu. Hypoteční banka, která je součástí skupiny ČSOB, poskytla v loňském roce hypotéky za 42 miliard korun a získala tak po sedmé v řadě prvenství v prodeji nových hypoték. Ačkoli hypoteční trh v loňském roce celkově zpomalil, Hypoteční banka posílila svou pozici na trhu a připsala si 28 % všech nových obchodů. Průměrná výše hypotéky činila 1,8 milionu korun.

   

  Zdroj: http://www.csob.cz/cz/Csob/Servis-pro-media/Tiskove-zpravy/Stranky/TZ150216.aspx


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.