• ČSOB a Era Smartbanking ve zcela novém kabátu

  Posted on 3.12.2013 by redakce in ČSOB.

  ČSOB a Era připravily novou verzi své úspěšné mobilní aplikace pro chytré telefony. Smartbanking 2.0 nabídne zcela nový vzhled a několik zajímavých vylepšení. Uživatelé se mohou těšit například na novou funkci, která jim ihned po přihlášení zobrazí všechny důležité informace – zůstatek na běžném účtu, čekající platby, blokace na účtu atd. – na jedné obrazovce. Nová verze aplikace je k dispozici od začátku prosince 2013.

  ERA SmartBanking „Uživatelské prostředí a způsob ovládání bylo přepracováno tak, aby odpovídalo aktuálním trendům na trhu s mobilními aplikacemi a pohodlnějšímu ovládání. Nová grafika je více svěží a informace na obrazovce jsou klientům prezentovány příjemnější a srozumitelnější formou. Úpravu jsme testovali společně i s našimi vybranými klienty, abychom si byli jisti, že jejich stávající komfort nesnížíme, ale naopak ještě posuneme dál. Zároveň jsme implementovali několik zásadních bezpečnostních vylepšení, která aplikaci dělají ještě bezpečnější, než byla,“ říká Jan Vimr, výkonný manažer útvaru Rozvoj elektronického bankovnictví ČSOB a Ery.

  Nejvíce plateb provádějí uživatelé přes ČSOB a Era Smartbanking v pondělí mezi 10 a 12 hodinou (platí pro muže i ženy). Rozdíl mezi využíváním smartphonů k platbám mezi muži a ženami je ovšem v počtu i objemu podaných plateb – zatímco u žen činí průměrný objem jedné platby cca 4 700 Kč, u mužů je průměrná částka téměř dvojnásobná (9 200 Kč). Muži navíc platí přes smartphone dvakrát častěji než ženy.

  Nové funkce ČSOB a Era Smartbankingu 2.0

  • Funkce „Úvod“: ihned po přihlášení uživatel uvidí na jedné obrazovce nejdůležitější informace, které potřebuje, tedy zůstatek na běžném účtu a kreditní kartě, počet čekajících plateb a blokací na účtu, grafické znázornění stavů zůstatku v čase a další.
  • Zobrazení jména přihlášené osoby.
  • Funkce „Jednorázová platba“: slučuje formulář tuzemské platby a převodu mezi vlastními účty.
  • Osobní úvěry: zobrazení předschválených limitů úvěrových produktů, online scoring a objednání produktu.

  ČSOB SmartBanking ČSOB a Era nabízí jako jediná banka na trhu řešení pro chytré telefony a tablety, které je dostupné nejširší skupině uživatelů: verze pro iOS je plně optimalizovaná pro chytré telefony iOS a iPad včetně verze iOS 7.0. verze pro Android je určena jak pro chytré telefony, tak i pro tablety. Banka celkově podporuje více než 3 500 typů zařízení s OS Android. V neposlední řadě nabízíme aplikaci pro chytré telefony s OS Windows Phone a dále pro tablety a PC s OS Windows 8.

  Aplikace Era smartbanking 2.0 a ČSOB SmartBanking 2.0 byla pro klienty uvolněna na Google Play, AppStore a Windows Store během prosince 2013. Stávajícím klientům se objeví jako aktualizace jejich dosavadní verze, kterou nicméně mohou využívat minimálně do února 2014. V případě, že mají v chytrém telefonu nastavenu automatickou aktualizaci aplikací, objeví se nová verze sama ihned.

  Díky smartbankingu od ČSOB a Ery má klient neustálý a nejpřehlednější přístup na svůj účet. Může jednoduše zadávat platby, poslat splátku kreditní karty, dobít kredit mobilního telefonu nebo například sjednat cestovní pojištění. Vyplnění příkazu k úhradě z došlých faktur je také možné pouhým načtením QR kódu. Najít nejbližší bankomat či pobočku je dnes už samozřejmostí. Zřízení a vedení služby je zdarma.

  Více informací a odkazy na stažení aplikace:

  Era a Poštovní spořitelna jsou obchodní značky Československé obchodní banky, a. s.


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.