• Vychází e-kniha Glosář finančních trhů pro iPad

  Posted on 16.3.2015 by redakce in ČSOB.

  Ekonomové Jan Čermák z ČSOB a Jan Bureš z Ery přicházejí s interaktivním digitálním glosářem, který čerpá z jejich dřívějších analytických textů. Glosář finančních trhů vychází z tzv. Ranních glos, resp. jde o výběr nadčasovějších komentářů psaných denně oběma autory k vybraným makroekonomickým datům či k dění na finančních trzích doma i v zahraničí. Glosář je umístěn v knižní podobě AppStoru nazývané iBooks a pro majitele iPadů je ke stažení zdarma.

   

  Glosář finančních trhů

  „Důvodem vydání knihy je vyzdvihnout zajímavé momenty z ekonomiky a trhů, přičemž glosář je napsán tak, aby zaujal nejen úzkou skupinu uživatelů zajímajících se o finanční trhy, ale i širší část čtenářů zajímajících se o ekonomiku,“ přibližuje zaměření knihy jeden z jejich autorů a analytik finančních trhů ČSOB Jan Čermák. „V dnešní době velkého zájmu o moderní techniku a využívání chytrých zařízení jsme zvolili tuto uživatelsky přívětivou formu knihy pro tablety. Grafy a tabulky v knize jsou interaktivní, čtenář si je bude moci detailně přiblížit. Součástí jsou i doplňující obrázky a videa,“ doplňuje Jan Čermák.

   

  ČSOB Finanční trhy již téměř dva roky nabízí aplikaci pro chytrá zařízení, kde je možné dozvědět se, co nového se v ekonomice a ve světě financí děje. Uživatelům této aplikace jsou tak poskytnuty např. bleskové komentáře k makroekonomickým datům a dění na finančních trzích, kalendář očekávaných událostí pro hlavní trhy a střední Evropu, analýzy a výhled pro makroekonomické a tržní veličiny ČR nebo přehled úrokových sazeb na mezibankovním trhu doma i v regionu.

   

  Zdroj: http://www.csob.cz/cz/Csob/Servis-pro-media/Tiskove-zpravy/Stranky/TZ150316.aspx


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.