• ING Bank pokračuje dál pod stejnou značkou

  Posted on 6.3.2015 by redakce in ING Bank.

  ING111V posledních dnech jste mohli zaznamenat marketingové aktivity ING Pojišťovny a ING Penzijní společnosti v souvislosti se změnou jejich značky a jména na NN Group, ke kterým dojde 23. března 2015. Důvodem je dlouhodobě připravované oddělení pojišťovacích aktivit od ING Group.

  ING Bank se tyto změny netýkají a pro její klienty se nic nemění. Banka bude dále působit jak v České republice, tak i na zahraničních trzích pod stejnou značkou. I nadále bude svým klientům v České republice poskytovat bankovní služby v oblasti retailového i korporátního bankovnictví.

  Historie ING Bank v České republice sahá do roku 1992. Její prioritou v oblasti drobných klientů zůstává i do budoucna nabízet jednoduchá, dostupná a bezpečná řešení pro správu jejich úspor a investic. Rovněž tak bude ING Bank nadále poskytovat služby korporátního bankovnictví, ve kterém si v průběhu let vybudovala silnou pozici a svou komplexní nabídkou bankovních produktů a služeb uspokojuje všechny bankovní potřeby společností, korporací i finančních institucí.

   

  Zdroj: http://www.ingbank.cz/tiskove-centrum/tiskove-zpravy-novinky/ing-bank-pokracuje-dal-pod-stejnou-znackou.html


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.