• ING Bank po deseti letech změnila působiště a přestěhovala se do Harfa Office Parku

  Posted on 27.1.2015 by redakce in ING Bank.

  ING Bank po deseti letech změnila působiště a přestěhovala se do Harfa Office ParkuING Bank se na konci roku 2014 přestěhovala a nově působí v  prostorách budovy Harfa Office Park, v dynamicky se rozvíjející lokalitě pražských Vysočan, v těsné blízkosti O2 Areny. Po více než deseti letech tak opustila Anděl a přesunula se do nejvyšších pater nové kancelářské budovy, kde obsadila bezmála tři patra o celkové rozloze 3 600 m². Kromě centrály ING Bank zde nalezla své působiště i Nizozemsko-česká obchodní komora a Nadace Terezy Maxové dětem, se kterou ING Bank dlouhodobě spolupracuje.

  „Za deset let působení na původní adrese jsme byli svědky obnovení a přerodu dříve industriálního Smíchova v atraktivní a frekventovanou lokalitu,“ říkáJaroslav Vittek, generální ředitel ING Bank ČR, a dodává: „Stejně tak věříme v potenciál nové oblasti na Praze 9, která se dynamicky rozrůstá a již dnes nabízí řadu příležitostí jak pro obchodní aktivity, tak pro soukromé vyžití. Věříme, že jsme udělali krok správným směrem. Adekvátní kapacita a kvalitní zázemí moderní budovy Harfa Office Park bezesporu podpoří další rozvoj naší společnosti a umožní nám vycházet maximálně vstříc potřebám našich klientů.“

  “Jsme hrdí na to, že můžeme ING Bank přivítat v Office Parku Harfa. Věříme, že firemní označení ING na fasádě budovy potvrdí kvality tohoto objektu třídy A jako obchodní destinace výjimečných kvalit,” uvádí Tamir Winterstein, ředitel Lighthouse Group, a pokračuje: “ING Bank, se svými požadavky a standardy, nás přesvědčuje o tom, že Office Park Harfa dokáže sloužit i nejnáročnějším nájemcům, a zároveň potvrzuje správný směr naší developerské strategie.”

  Do nových prostor na adrese Českomoravská 2420/15 na Praze 9 se společně s kancelářemi přestěhovala také pokladna pro korporátní klientelu. Její otevírací doba se nezměnila a je k dispozici každý pracovní den od 9 do 15 hodin. Telefonické a e-mailové kontakty zůstaly nezměněny.

  Kontaktní místa pro osobní klientelu zůstala nezměněna. Klienti mohou nadále využívat služeb ING Finančního centra v Plzeňské ulici č. 1, Praha 5 nebo některého ze stávajících ING Kiosků ve vybraných obchodních centrech (seznam adres na www.ingbank.cz) a dále také bezplatné klientské linky 800 159 159.

   

  Zdroj: http://www.ingbank.cz/tiskove-centrum/tiskove-zpravy-novinky/ing-bank-po-deseti-letech-zmenila-pusobiste-prestehovala-se-do-harfa-office-parku.html


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.