• Zajistěte si klidný spánek při prodeji nebo koupi nemovitosti!

  Posted on 24.11.2014 by redakce in Hypoteční banka.

  Hypoteční-banka2Prodáváte domek po prarodičích a chcete mít jistotu, že dostanete své peníze včas? Nebo naopak kupujete vysněný byt a chcete, aby vše proběhlo tak, jak má? Pak právě pro vás přichystala Hypoteční banka novou službu, která zajistí bezpečné financování převodu nemovitosti.

  „Dnešní doba je sice rychlá a plná technologických vychytávek, na druhou stranu se však zvyšuje vzájemná nedůvěra mezi lidmi. Zprávy jsou plné různých případů více či méně úspěšných podvodů a krádeží,“ přibližuje důvody zřízení této služby produktový manažer Hypoteční banky Jiří Koutný.

  Jak tedy zajistit, aby zájemce o nemovitost řádně a včas zaplatil, tak aby se prodávající nemusel bát? Právě pro tyto případy přichází Hypoteční banka s novou službou, která se jmenuje Bezpečné financování a která slouží právě k tomu, aby změna vlastníka nemovitosti a převod finančních prostředků proběhl k plné spokojenosti obou stran. A jak to celé vlastně funguje?

  „Je to velice jednoduché. Zájemci o nemovitost, který chce její koupi financovat hypotečním úvěrem u Hypoteční banky, otevřeme speciální účet, kam převedeme prostředky z poskytnuté hypotéky. Banka pak původnímu majiteli peníze nepošle dřív, než splní všechny předem stanovené podmínky, mezi které nejčastěji patří povinnost převést vlastnické právo k nemovitosti na kupujícího a doložit to výpisem z katastru nemovitostí“, vysvětluje princip fungování služby Koutný. „Prodávající tak má jistotu, že pokud všechny stanovené podmínky splní, dostane své peníze všechny a včas. Má je totiž u sebe uložené banka, která mu výplatu po splnění podmínek garantuje. Nemůže se proto stát, že na někoho převedete svůj dům a nedostanete zaplaceno,“ dodává. Obě strany tak mohou klidně spát s jistotou, že i při tak zásadním rozhodnutí, jako je prodej nebo koupě nemovitosti, zůstane majetek i peníze v bezpečí. Navíc, jako bonus, vám banka u tohoto produktu nabízí možnost sjednání úhrady daně z nabytí nemovitých věcí přímo na účet finančnímu úřadu.

  Zdroj: https://www.hypotecnibanka.cz/o-bance/pro-media/tiskove-zpravy/produkty-a-sluzby/zajistete-si-klidny-spanek-pri-prodeji-nebo-koupi-/


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.