• AXA přichází s novým variabilním produktem pojištění vozidel Auto GO

  Posted on 16.6.2014 by redakce in AXA.

  AXASkupina AXA spouští prodej nového produktu pojištění vozidel Auto GO. Jde o flexibilní produkt, kde si klient může vybrat ze tří limitů pojistného plnění povinného ručení a ze tří variant havarijního pojištění takovou kombinaci, která bude přesně odpovídat jeho aktuálním potřebám. Mezi další výhody patří mimo jiné širší rozsah asistenčních služeb nebo nižší pojistné pro řidiče beze škod.

  „Naším dlouhodobým cílem je nabízet kvalitní produkty, které splňují konkrétní potřeby našich klientů. Proto přicházíme s novým produktem pojištění vozidel, u kterého si každý jednotlivý klient může navolit přesně takovou kombinaci služeb, která mu bude vyhovovat,“ říká Jan Kimmer, manažer vývoje produktů neživotního pojištění a dodává „Kromě rozšíření již tak širokého spektra asistenčních služeb o pojištění pneumatik nabízíme také nová připojištění, například proti poškození a střetu se zvěří. Navíc zkušení řidiči dosáhnou až na 60 % bonus jak v povinném tak havarijním pojištění.“

  V rámci pojištění Auto GO si klienti mohou vybrat mezi třemi variantami povinného ručení, které se liší ve výši pojistného plnění až do 140 mil Kč. Na výběr mají dále ze tří variant havarijního pojištění. Základní pojištění GO MINI kryje např. odcizení vozidla, poškození nebo zničení vozidla v důsledku živelných událostí nebo střetu se zvěří či v případě vandalismu. K tomu je možné doplnit pojištění při nárazu na jakoukoli překážku nebo střetu s jiným účastníkem silničního provozu v případě varianty GO KLASIK. Nejobsáhlejší je pak varianta GO MAXI, která nabízí pojištění GAP, kryje tedy rozdíl mezi pořizovací cenou vozidla nepřevyšující pojistnou částku a pojistným plněním z pojistné události nepřevyšující všeobecnou hodnotu vozidla.

  Nový produkt také zahrnuje rozmanitou nabídku asistenčních služeb. Jedná se například o odtažení pojištěného vozidla v případě poruchy či nehody, výměnu a úhradu pneumatiky až do výše 3 000 Kč při defektu, dovezení paliva v případě jeho náhlé ztráty nebo odbornou pomoc při zabouchnutí klíčů v autě. Tuto pomoc na cestách pojišťovna AXA poskytuje do jedné hodiny od nahlášení události. Pokud nestihne dorazit včas, vyplácí klientovi jako kompenzaci částku 500 Kč. Asistence a hlášení škod jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

  Hlavní výhody produktu Auto GO:

  • Vysoká variabilita (3 limity pojistného plnění pro povinné ručení, 3 varianty havarijního pojištění)
  • Odtažení vozidla z místa nehody v rámci celé České republiky zdarma bez finančního limitu a omezení vzdálenosti
  • pojistné až o 60 % pro řidiče s ověřeným bezeškodním průběhem
  • Připojištění všech skel, nejen čelního
  • 2 nová připojištění k povinnému ručení, která vám pomohou v případě poškození vozidla živelnou událostí a při střetu a poškození vozidla zvěří.

  Zdroj: https://www.axa.cz/axa-v-ceske-republice/pro-novinare/tiskove-zpravy/2014/axa-prichazi-s-novym-variabilnim-produktem-pojiste/?feed=press_releases


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.