• Představujeme nové Internetové bankovnictví

  Posted on 4.3.2014 by redakce in ING Bank.

  Dovolte, abychom vám představili první ochutnávku velkého projektu, kterým je nové Internetové bankovnictví ING Bank. Jeho nová verze vám kromě viditelných změn a atraktivního designu nabídne i vylepšené funkce, které přispějí k vyššímu uživatelskému komfortu.

  Zásadní a nejviditelnější změnu představuje nová „tvář“ Internetového bankovnictví. Moderní vzhled stránek uživatele díky intuitivní struktuře a přehlednosti snadněji provede on-line účtem. Stránky nově nabízejí také zobrazování celkového zůstatku v záhlaví a možnost rychlé orientace pomocí navigace v postranním panelu. Po přihlášení také na úvodní stránce naleznete přehledné zobrazení všech základních informací vašeho účtu ING Konto nebo ING Fondů.

  Nové Internetové bankovnictví ING Bank

  Nedílnou součástí moderního Internetového bankovnictví je tzv. responzivní design. Proto bude od nynějška zcela jedno, zda se přihlásíte z mobilu, tabletu nebo domácího počítače, Internetové bankovnictví se jednoduše přizpůsobí rozlišení vašeho zařízení.

  Užitečnou funkcí, kterou nabídne nová verze internetového bankovnictví, jsou automatické úpravy vstupních numerických polí. To znamená, že po zmáčknutí například klávesy „ž“, systém automaticky převede toto zadání na číslo „6“ a vy tak zůstanete ušetřeni opakovaného přepínání na numerickou klávesnici.

   

  zdroj: http://www.ingbank.cz/tiskove-centrum/tiskove-zpravy-novinky/nove-internetove-bankovnictvi-ing-bank.html


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.