• Podnikatelé se znovu utkají o titul GE Money Bank Živnostník roku

  Posted on 18.5.2014 by redakce in GE Money.

  GE MoneyDevátý ročník soutěže právě začíná! Pro firmy i podnikatele jde tradičně o skvělou příležitost k získání nových obchodních kontaktů i ke zviditelnění svého podniku v regionu i celém Česku. Do soutěže se mohou registrovat až do konce května

  „Soutěž Živnostník roku v GE Money Bank považujeme za skvělou příležitost pro podnikatele pochlubit se se svými schopnostmi a nápady nejen před veřejností, ale i potenciálními zákazníky. České ekonomice se znovu daří a úspěch v tomto tradičním klání tak může výrazně usnadnit cestu k novým zakázkám,“ říká Jan Novotný, ředitel komerčního bankovnictví GE Money Bank.

  Přihlásit se mohou malé a střední firmy působící v České republice s nejméně dvouletou účetní historií a s obratem do 1,5 miliardy korun a živnostníci, kteří jsou minimálně jeden rok vlastníky platného živnostenského listu nebo jiného oprávnění k podnikání dle právních předpisů. Prvním krokem k celorepublikovému titulu je vítězství v krajském kole. Krajský vítěz posléze v celostátním kole reprezentuje nejen sám sebe, ale celý region.

  Vedle tradičních kategorií GE Money Bank Živnostník roku a Vodafone Firma roku vybere odborná porota také vítěze soutěže o nejlepší inovativní nápad GE Money Bank Inovátor roku. V loňském roce byl mezi živnostníky nejúspěšnější sklář Karel Sobotka z libereckého kraje. Inovátorem roku 2013 se stala firma Flajzar, která vyrábí například oblíbená signalizační zařízení pro rybáře. Úspěšné firmy a živnostníci získají zajímavé ceny.

  Zdroj: https://www.gemoney.cz/servis-pro-media/tiskove-zpravy?id=167592


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.