• Hlavním ekonomem ING Bank se stal Jakub Seidler

  Posted on 19.8.2014 by redakce in ING Bank.

  Jakub SeidlerHlavním ekonomem ING Bank v České republice se stal Jakub Seidler. Jeho hlavní činností bude příprava makroekonomických analýz a prognóz ČR a analytická podpora retailového a korporátního bankovnictví ING. Do ING Bank nastoupil po více než šestiletém působení v České národní bance.

  Jakub Seidler odstartoval svou kariéru v roce 2008 nástupem do ČNB, kde působil v odboru výzkumu a v sekci měnové statistiky. Později byl jako vedoucí referátu makroobezřetnostní politiky zodpovědný zejména za provádění zátěžových testů bankovního sektoru a analýzy v oblasti finanční stability a makroobezřetnostní politiky.

  Jakub Seidler absolvoval studium ekonomie na Univerzitě Karlově v Praze, kde také později získal titul PhD. Absolvoval řadu výzkumných pobytů a kurzů v zahraničí týkajících se ekonometrických metod, finanční stability a centrálního bankovnictví. Pravidelně publikuje v odborném tisku a vědeckých časopisech na téma bankovnictví a finanční stabilita a příležitostně přednáší na domácích i zahraničních konferencích. Hovoří anglicky a německy.

  Zdroj: http://www.ingbank.cz/tiskove-centrum/tiskove-zpravy-novinky/hlavnim-ekonomem-ing-bank-se-stal-jakub-seidler.html


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.