• ZUNO POSTOUPILO MEZI FINALISTY 2013 GLOBAL BANKING INNOVATIONS AWARDS UDĚLOVANÝCH BAI-FINACLE

  Posted on 27.8.2013 by redakce in Zuno.

  PrintOnline banka ZUNO byla oceněná za inovace a vylepšení vnitřních procesů svého online obchodního modelu vybudovaného na zelené louce.

  Banka ZUNO se dostala mezi finalisty 2013 Global Banking Innovations Awards, kterou každoročně uděluje sdružení BAI-Finacle. Již třetí ročník globální soutěže hodnotí inovace v odvětví retailového bankovnictví, které pozitivně ovlivňují spokojenost zákazníků, bankovní efektivitu a ziskovost. ZUNO postoupilo mezi finalisty v kategorii Internal Process Improvement za svoji standardizovanou implementaci internetového bankovnictví vybudovaného na zelené louce ve všech zemích, ve kterých působí.

  Jsme velmi rádi, že ZUNO bylo oceněné na mezinárodní úrovni v tak prestižní soutěži, jakou je Global Banking Innovations Awards pořádanou BAI-Finacle,“ uvádí Slavomír Mizák, šéf IT v ZUNO. „Spuštění naší banky na českém a slovenském trhu byl po obchodní i technické stránce složitý projekt, protože v tom období neexistoval žádný podobný model fungující na více trzích zároveň. Proto jsme si museli od úplných základů vytvořit vlastní, přizpůsobit a integrovat více řešení tak, aby vyhovovala našim potřebám.“

  Online banka ZUNO, která působí v České republice a na Slovensku, poskytuje internetové a mobilní bankovnictví více než 185 000 klientům, zavedla standardizovaný bankovní obchodní model. Díky této online platformě se jí podařilo vytvořit nízkonákladový operační model.

  Porota, která rozhoduje o těch nejlepších nominacích, je složena z významných mezinárodních profesionálů z oblasti retailového bankovnictví a bude vybírat vítěze ve 4 kategoriích. Ze všech nominací se budou také volit dvě zvláštní ocenění: vítěz v kategorii Most Disruptive Innovation a celkový vítěz v kategorii Most Innovative Bank.

  Vítězové budou oznámeni 5. listopadu 2013 na slavnostním galavečeru, který bude součástí třídenní konference organizované společnostmi BAI a Finacle v Denveru v USA. Tato akce je první konferencí a zároveň výstavou v oblasti retailového bankovnictví, které se zúčastní několik tisíc vedoucích bankovních pracovníků z více než 40 zemí světa. Pro více informací Global Banking Innovations Awards navštivte stránky www.baiglobalinnovations.com.


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.