• Půjčka do výplaty bez registru, vyplatí se?

  Posted on 9.10.2015 by redakce in Půjčky.

  Máte hluboko do kapsy a do výplaty zbývá pár dní? Půjčka do výplaty vám v tomto případě může vytrhnout trn z paty. Tohoto mikroúvěru se rozhodně není důvod obávat. I v oblasti těchto malých půjček najdete řadu spolehlivých a ověřených firem, které vám pomohou z finančních nesnází. Sjednat půjčky bez registru je přitom velmi jednoduché. Ihned víte, kolik si můžete půjčit a také kolik musíte vrátit. Vyhledávají je především zákazníci, kteří jsou pro banky nespolehlivými klienty z důvodu nízkého příjmu nebo záznamu v registru dlužníků. V bance si rovněž není možné půjčit menší částky a tak jsou půjčky bez registru výhodné. Půjčit si můžete částky do 15 000 korun s tím, že je peníze potřeba vrátit do 30 dní. Počítejte však s tím, že za půjčku a její jednoduché sjednání zaplatíte vyšší poplatek než u půjčky v bance. Ten je přímo závislý na tom, jak vysoká částka vám byla poskytnuta a také na jak dlouho. U první půjčky vám může být tento poplatek odpuštěn.

  Pokud máte o půjčku do výplaty zájem, vyplatí se vám srovnávat jednotlivé nabídky. Půjčko.cz – rychlé půjčky online vám rozhodně práci usnadní. Můžete porovnávat mezi sebou veškeré krátkodobé půjčky, nové produkty i nabídky první půjčky zdarma. Zejména tento produkt je velmi důležitý. Jednotlivé firmy nabízejí jiné částky. Půjčit zdarma si můžete od jednoho tisíce až do osmi tisíc korun. Stačí peníze vrátit ve lhůtě do 30 dní a nezaplatíte ani korunu navíc. Online srovnání vám vybere ty nejvýhodnější nabídky. Srovnání půjček vám také ukáže, která půjčka vám poskytne nejvyšší částky, nejrychlejší vyplacení, apod. Vyberete-li si půjčku do výplaty řádně, určitě se vám to vyplatí. Srovnání půjček je nezávazné a zdarma. Nemusíte se ho bát využívat. Pokud se s tímto zajímavým nástrojem naučíte pracovat, získáte přehled o nabídce bankovních i nebankovních půjček na finančním trhu. Uděláte si ucelený přehled o tom, zda jsou výhodnější půjčky dlouhodobé nebo půjčky do výplaty a také ve kterých situacích je vhodné je využít. Pamatujme si, že i sebevýhodnější půjčka do výplaty není vhodná využívat dlouhodobě. Za každé prodloužení půjčky zaplatíte poplatek. Možností však je získat opakovanou půjčku. S každou další splacenou si můžete vzít stejnou nebo vyšší částku. Pokud máte nečekané výdaje, jistě vám tato finanční pomoc příjde vhod.

  Tesco-logoJednou z nejvýhodnějších půjček, kterou vám online srovnání nabídne, je Tesco půjčka bez doložení příjmu. S touto půjčkou si můžete půjčit až půl milionu korun. Splátky půjčky si rozložíte až na 84 měsíců. Samozřejmě, že čím déle splácíte, tím jsou měsíční splátky nižší. Půjčka je vhodná na dovolenou, nákupy vánočních dárků, překlenutí krátkodobého výpadku příjmů nebo na zaplacení nutných složenek. Pro Tesco půjčku nikam jezdit nemusíte. Sjednáte si ji pohodlně z domova nebo kanceláře. Jednoduchý formulář vás zdrží jen pár minut. Velkou výhodou u půjčky je možnost sjednat si odložení či snížení splátek v průběhu splácení. Pokud se dostanete do drobných nesnází, můžete si své splátky podle potřeby upravit. Máte-li více než 18 let, trvalý příjem a účet v bance vedený na své jméno, pak si o půjčku rozhodně zažádejte. K jejímu vyřízení vám postačí dva platné doklady totožnosti a údaje o zaměstnavateli. Jste-li spolehlivý zákazník, můžete získat až polovinu úroků za řádné splácení zpět. Tato výhodná nabídka se určitě vyplatí. Jako všechny nebankovní produkty má i tato půjčka do výplaty své výhody a nevýhody. Pro získání půjčky musíte mít stálý příjem, nepůjčí vám, pokud jste v insolvenci. Výhodou půjčky je například rychlost posouzení a vyřízení. Po odeslání online formuláře víte téměř ihned, zda vám byla půjčka schválena. Peníze vám jsou vyplaceny do 48 hodin poštovní poukázkou, na účet nebo na pobočkách České pošty.


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.