• Nejlepší nebankovní půjčky pohromadě

  Posted on 2.3.2015 by redakce in Ostatní.

  Nebankovní půjčky poskytuje v České republice velké množství různých firem. Některé z nich jsou hodně velké a většina lidí už je někdy zaregistrovala (např. Provident, Ferratum nebo Home Credit), jiné naopak moc známé nejsou. Vybrat si nejvýhodnější nebankovní půjčku je ale docela těžké, protože nabídka je opravdu široká a každý navíc nemá čas procházet webové stránky jednotlivých poskytovatelů. Máme pro Vás tip na jeden velmi kvalitní internetový portál, který nabízí informace o nejlepších nebankovních půjčkách pěkně pohromadě, a doporučíme Vám dvě konkrétní půjčky, které v současné době patří k absolutní špičce.

  Než procházet internetové stránky všech firem, je lepší podívat se na nezávislé recenze a hodnocení, které není nijak zaujaté a poskytne Vám skutečně objektivní informace. Na recenze půjček se specializuje hned několik webových stránek, k těm nejobsáhlejším pak patří FinanceChytře.cz. Tento finanční server Vám nabídne především spoustu kvalitních recenzí nebankovních a bankovních půjček, kromě toho si na něm ale můžete přečíst i články o oddlužení, pojištění, investicích, energiích a dalších zajímavých tématech. Financechytre.cz Vám pomohou vybrat nejlepší nebankovní půjčkou a budou Vaším spolehlivým průvodcem po světě finančních produktů.

  safe-547617_640-335x180První nebankovní půjčkou, kterou bychom Vám rádi doporučili je půjčka Zaplo.cz. Možná jste jí už zaregistrovali v jejich poměrně povedené reklamě, možná je ale pro Vás tento název úplnou novinkou. Společnost Zaplo finance se zaměřuje na poskytování rychlých a výhodných nebankovních půjček, které jsou vždy maximálně na jeden měsíc. Asi nejvýznamnější předností je u této úvěrové společnosti nabídka první půjčky zdarma. Pokud splňujete podmínky půjčky a stačí Vám jen malý úvěr, Zaplo.cz je rozhodně skvělou volbou.

  Druhým úvěrem, který není o nic méně výhodný než Zaplo, je půjčka Click Credit. V tomto případě se jedná o firmu, který patří pod známou úvěrovou společnost Home Credit, takže v žádném případě nemusíte mít obavy, že by snad nešlo o seriózní nabídku. Click Credit půjčka je výjimečná díky svým extrémně nízkým poplatkům, které jsou výrazně nižší než poplatky u konkurence. Půjčka je poskytována do výše max. 4 999 Kč a doba její splatnosti je do 30 dnů.

  Nebankovní půjčky nemusejí být vždy nevýhodné a s obřími poplatky. Některé z nich se opravdu vyplatí a mnohdy jsou jejich podmínky srovnatelné nebo dokonce i lepší, než u klasických bankovních úvěrů. Pokud si nejste jistí, na kterou společnost se obrátit, přečtěte si nejdříve nezávislé recenze, které Vám s rozhodnutím pomohou.


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.