• Zuno bude offline na Dyzajn marketu

  Posted on 21.7.2014 by redakce in Zuno.

  Online banka Zuno, jediná banka bez kamenných poboček v ČR a na Slovensku, se stala hlavním partnerem oblíbeného festivalu Dyzajn market, prodejní výstavy autorské tvorby českých návrhářů a designérů, který se uskuteční 1. a 2. srpna na Střeleckém ostrově v Praze.

  Očekává se účast až 20 tisíc návštěvníků, kteří si budou moci nakoupit oblečení, šperky, doplňky nebo hračky od více než dvou set autorů a tvůrců nebo zhlédnout netradiční módní přehlídky.

  S Dyzajn marketem má Zuno hodně společného. Oba jsou alternativou hlavního proudu. Místo nakupování uniformovaného zboží s přirážkami v nákupních centrech si na Design marketu lidé vyberou originální a cenově dostupné výrobky, místo chození do poboček starých bank a placení poplatků dostanou v Zuno účet zdarma a banku v mobilu.

   „Vedle naší hlavní celoroční kampaně, která běží v televizi, přicházíme nyní s několika minikampaněmi zaměřenými na zajímavé a výrazné komunity. Spolu s cyklisty a bikery se nyní opravdu stylově propojujeme s designéry a návrháři, přičemž hrdě podporujeme alternativní festival. Zuno je totiž taky alternativa, v tomto případě starých bank, a proto si tak dobře rozumíme,“ říká šéf marketingu online banky Zuno Bohdan Fedor.

  Na speciální webové stránce zuno.cz/vicebarev a Facebooku Zuno proběhnou soutěže, účastníci můžou vyhrát originální dárky přímo od designérů z Dyzajn marketu. Zuno bude mít na festivalu svůj vlastní stánek, kde se návštěvníci můžou například vyfotit ve Smileboxu.

  Kampaň připravil interní tým banky s agenturami Ponyhouse (content marketing), Black Apple (public relations), ZenithOptimedia a Zaraguza (média).

  „Přijďte si užít dva skvělé prázdninové dny naplněné pohodou po okraj na Střeleckém ostrově, nakupte si originální kousky, zaposlouchejte se do koncertů, lenošte s námi, hrajte si, prostě si užijte Dyzajn market Festival”, zve Terezie Tunková, hlavní organizátorka akce.

  Zdroj: http://www.zuno.cz/o-nas/media/tiskove-zpravy/detail.dot?id=35d09425-385f-4211-822b-465f1ebb15cc


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.