• Žádné návštěvy pobočky, žádní kurýři – založení mKONTA 100% on-line

  Posted on 7.1.2014 by redakce in mBank.

  mbank-logoZákazníci, kteří si u mBank zakládají osobní účet mKONTO, nemusí už kvůli podpisu smlouvy s bankou na pobočku ani čekat na kurýra. Založit si účet mohou zcela on-line.

   Založení mKONTA on-line je rychlé a zvládne jej každý. Stačí vyplnit žádost na www.mBank.cz a poslat bance kopii dokladu totožnosti a aktuálního výpisu z účtu v jiné české bance. Ze stejného účtu zákazník zašle 1 Kč na nové mKonto, přístupová hesla do internetového bankovnictví mu přijdou v SMS. Pak se stačí do internetového bankovnictví přihlásit. Informace průběžně přicházejí i na e-mailovou adresu zákazníka, kam přijde i Smlouva o založení účtu.

  „Pro tuto inovaci jsme se rozhodli na přání zákazníků. Očekáváme, že možnost založit si účet plně online – tedy bez jakýchkoli osobních návštěv – využijí letos desetitisíce lidí,“ říká Roman Truhlář, generální ředitel mBank, a dodává: „Letošní rok je u nás ve znamení velkých změn v zájmu pohodlí zákazníků. Stávajícím 480 000 zákazníkům, stejně jako těm novým, dáme již v únoru nové, intuitivní internetové bankovnictví, vytvořené v novém firemním designu.“

  mBank letos v únoru představí i nové logo a firemní design. Nové, revoluční internetové bankovnictví bude obsahovat novinky, jako je automatické plánování osobních financí, přehled příjmů a výdajů podle kategorií nebo vyhledávání plateb po vzoru Googlu. Zákazníci, kteří chtějí nové funkce a vylepšení využívat jako první, mají možnost se registrovat ve svém stávajícím internetovém bankovnictví nebo na webu NovamBank.cz a NovamBank.sk.

   

  mBank je největší internetovou bankou v České republice, obsluhuje více než 480 000 zákazníků, kterým většinu služeb poskytuje zdarma. Mezi produkty mBank patří kromě osobních a spořicích účtů také kreditní karty, spotřebitelské půjčky a hypoteční úvěry. mBank v České republice působí jako obchodní divize polské mBank S.A., která je členem skupiny Commerzbank.

  zdroj: http://media.mbank.eu/PressRelease.263974.po?changeLocale=CS&rss=true


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.