• Spotřebitelské úvěry mBank vzrostly meziročně o 45 procent

  Posted on 3.12.2014 by redakce in mBank.

  Logo_mBank-300x135213V letošním třetím čtvrtletí vzrostl objem spotřebitelských úvěrů poskytnutých mBank meziročně o 45 % a objem hypotečních úvěrů o 23 %. Celkově vzrostly čisté bankovní výnosy téměř o 25 %, třetí kvartál byl zároveň ve znamení příprav nové obchodní a marketingové strategie.

  mBank pokračovala ve třetím čtvrtletí tohoto roku ve stabilním růstu, její čistý bankovní výnos meziročně stoupl o 23 % a dosáhl celkové částky 182,4 milionu korun. Objem spotřebitelských úvěrů vzrostl dokonce o 45 % a objem hypotečních úvěrů stoupl o 23 %.

  „Ve třetím čtvrtletí jsme se zaměřili především na přípravu nové obchodní a marketingové strategie, kdy chceme ještě letos představit novinky v těchto oblastech. Zároveň jsme oslavili sedmý rok úspěšného působení na českém trhu, a jako dárek pro klienty jsme připravili oblíbenou akci „Přiveď nového klienta“, během které mohli naši klienti získat odměnu za doporučení nového zákazníka,“ uvádí Przemysław Kłobut, CFO mBank pro ČR a SR a vedoucí slovenské organizační složky.

  Aktuálně mBank poskytuje služby 516 tisícům klientů, oproti minulému kvartálu je to o 3 % více, meziročně jde o nárůst téměř o 10 %. Za úspěchem stojí nejen otevřený přístup k zákazníkům, transparentnost či cenová politika banky, ale zejména atraktivní nabídka produktů a inovativní technologická řešení v oblasti bankovních služeb.

  Proto nepřekvapí, že ve třetím čtvrtletí v osmém kole testu neúčelových bankovních úvěrů, který provádí Bankovnipoplatky.com s agenturou MindBridge, mBank opět potvrdila, že její mPůjčka patří mezi nejvýhodnější. Kromě garantované a současně nejnižší úrokové sazby na trhu 9,9% p. a. jsou hlavní výhodou mPůjčky také nulové poplatky za vedení a vyřízení úvěrového účtu a nulové poplatky za mimořádné splátky nebo předčasné splacení. Úspěchy slaví také mHypotéka Light, která nabízí garantovanou úrokovou sazbu aktuálně začínající na 2,09% p. a.

  Dynamický růst Nové mBank by měl být ve čtvrtém čtvrtletí mimo jiné podpořen představením novinky v oblasti bankovních technologií.

   

  Zdroj: http://media.mbank.eu/cs/pr/292223/spotrebitelske-uvery-mbank-vzrostly-mezirocne-o-45-procent?rss=true

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.