• GE Money Bank přestěhovala svou pobočku v Uherském Hradišti

  Posted on 10.3.2014 by redakce in GE Money.

  GE MoneyPobočku GE Money Bank v Uherském Hradišti najdou zákazníci na novém místě. Od 10. března se obchodní místo stěhuje na adresu Zelný Trh 1514. Nová pobočka je otevřena každý všední den od 9 do 17 hodin. Bankomat se nachází přímo naproti pobočce a je přístupný 24 hodin denně.

  Nové obchodní místo GE Money Bank v Uherském Hradišti bylo postaveno v moderním multifunkčním designu od renomované světové designérské společnosti IDEO. „Pobočka je moderně zařízená, její vybavení, použité materiály, barvy, ale i nabízené služby reagují na potřeby současných zákazníků. Na pobočce klientům ušetří čas i samoobslužná zóna, která jim umožní rychle vyřídit základní požadavky a bankovní operace,“ dodává její vedoucí Helena Schneiderová. Prostřednictvím bankomatu s nepřetržitým provozem mohou klienti provádět například platební příkazy nebo poslat finanční dar sdružení pacientek s nádorovým onemocněním prsu – Mamma HELP, o. s.

  Na nové pobočce si mohou klienti například pořídit do konce března 2014 kreditní kartu MoneyCard Plus od GE Money Bank a získají tak 0% úrok na nákupy u obchodníků a na internetu po dobu 3 měsíců. K tomu navíc budou mít kartu vedenou po celý rok zdarma a již od prvního nákupu mohou získávat odměny až 30% díky věrnostnímu programu bene+. Nakupovat s kartou je možné hned po podpisu smlouvy – kartu na počkání vystaví na kterékoliv pobočce GE Money Bank.

  Klienti GE Money Bank mohou v České republice využít široké sítě 252 obchodních míst a téměř 700 bankomatů. Jejich adresy včetně otevírací doby jsou k dispozici na internetových stránkách banky www.gemoney.cz.

   

  zdroj: https://www.gemoney.cz/servis-pro-media/tiskove-zpravy?id=165692


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.