• ČSOB od března nabídne zvýhodněné firemní úvěry s příspěvkem od EIB

  Posted on 27.2.2014 by redakce in ČSOB.

  ČSOBVe spolupráci s Evropskou investiční bankou (EIB) připravila ČSOB zvýhodněný úvěr EU SMART CREDIT, který podpoří projekty financováním až do částky 350 milionů Kč. Splatnost úvěru se pohybuje od 2 do 6 let. Hlavní výhodou úvěru je úroková sazba zvýhodněná o 0,25 procentního bodu. ČSOB bude financovat konkrétní rozvojové projekty směřované do pořízení hmotného majetku na celém území České republiky.

  EU SMART CREDIT je určen malým a středním podnikům do 250 zaměstnanců nebo velkým podnikům do 3 000 zaměstnanců na konsolidované bázi za skupinu. O úvěr mohou požádat projekty zaměřené na investice do hmotného majetku pro podnikatelskou činnost v oblasti výroby či služeb s cílem podpořit růst a konkurenceschopnost podniků. Podpora se týká také investic do  financování akvizice podniků v rámci generační výměny.

  „Věříme, že pro klienty bude tato nabídka atraktivní zvláště z pohledu úrokového zvýhodnění. Pokud se rozhodnou financovat svůj investiční záměr úvěrem EU SMART CREDIT, je jim navíc k dispozici profesionální a kvalitní tým specialistů z ČSOB EU Centra, které je nedílnou součástí nabídky služeb pro firemní klientelu již několik let,“ říká Petr Manda, výkonný ředitel útvaru Firemního bankovnictví ČSOB.

  ČSOB EU Centrum má zkušenosti z práce již na více než 400 projektech a vyznačuje se dlouhodobě vysokou úspěšností v dotačních programech přesahující 90 %. Objem získané podpory pro klienty dosáhl 11 miliard Kč. ČSOB EU Centrum tvoří profesionální a kvalifikovaný tým specialistů, který zajišťuje optimální strukturu financování projektů.

   

  zdroj: http://www.csob.czz/cz/Csob/Servis-pro-media/Tiskove-zpravy/Stranky/TZ140227.aspx


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.