• AXA spustila interkativní poradnu na sociální síti LinkedIn

  Posted on 20.1.2014 by redakce in AXA.

  AXAFinanční skupina AXA spustila na LinkedInu vzdělávací skupinu „Průvodce vaší finanční budoucností“. Jejím záměrem je v obecné rovině zvyšování finanční gramotnosti veřejnosti, funguje ale především jako osobní poradna. Díky interaktivnímu obsahu mohou uživatelé klást konkrétní dotazy, které s nimi poté individuálně řeší specialisté z AXA.

  „Naší prioritou je vycházet vstříc klientům, a to jak stávajícím tak potenciálním. Proto jsme se rozhodli založit skupinu na sociální síti LinkedIn, kde je k dispozici tým našich odborníků, kteří jsou schopni vysvětlit mnohdy komplikovanou problematiku světa financí jednoduchým a srozumitelným způsobem, každému jednotlivému tazateli na míru,“ vysvětluje Karel Žyla, manažer PR a interní komunikace finanční skupiny AXA.

  Cílem této vzdělávací skupiny je především pomáhat zájemcům z řad veřejnosti se zabezpečením života, zdraví, důchodu, a v neposlední řadě také s investicemi. Zkušení experti ze skupiny AXA tak s jednotlivci individuálně řeší jejich aktuální životní situaci, a jsou schopni jim poskytnout odborné rady, které jim mohou pomoci pro lepší plánování jejich finanční budoucnosti.

  Obsah stránky je pravidelně doplňován o nové a aktuální informace z oblasti pojišťovnictví a investování. Zajímavou nabídku možností, jak plánovat svou finanční budoucnost, naleznou zájemci také v nově zřízené interaktivní aplikaci na webových stránkách http://kariera-budoucnost.axa.cz/, kterou lze jednoduše propojit s informacemi ze sociální sítě LinkedIn. Aplikace sama vložená data zanalyzuje a zpracuje výstupní video, po němž zájemce získá relevantní kontakty a odkazy.

   

  zdroj: https://www.axa.cz/axa-v-ceske-republice/pro-novinare/tiskove-zpravy/2014/axa-spustila-interkativni-poradnu-na-socialni-siti/?feed=press_releases


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.