• Zákazníci mBank dnes rozbalí nejvýhodnější mVolání

  Posted on 6.11.2013 by redakce in mBank.

  mbank-logoDnes po 18 hod. budou moci zákazníci mBank rozbalit narozeninový dárek v podobě nejvýhodnějšího neomezeného mobilního tarifu na trhu – mVolání.

  Nabídka bezkonkurenčního mVolání je dárek, který největší internetová banka přináší svým věrným zákazníkům ke svým 6. narozeninám. A jelikož dárek má být překvapení, konkrétní nabídku mVolání si ve svém internetovém bankovnictví rozbalí pouze zákazníci mBank.

  „Před šesti lety vstoupila mBank na český trh jako první bezpoplatková banka a změnila tím bankovní svět. Od té doby, se mBank neustále snaží přicházet s něčím novým, měnit zajeté koleje a přinášet inovace do světa bankovnictví. Letos, nadělí svým zákazníkům neomezené volání a sms do všech sítí, nadstandardní datový tarif a volné minuty volání do zahraničí s garancí nejvýhodnější ceny na trhu,“ říká Ivana Vejvodová, manažerka komunikace mBank ČR.

  mBank nabízí svým zákazníkům dárek v podobě zvýhodněného volání na základě smlouvy o spolupráci se společností Vodafone Czech Republic, a.s. Akce je platná pro všechny stávající i nově příchozí zákazníky mBank ode dneška a o jejím ukončení se mBank zavazuje informovat své zákazníky deset dnů předem. mVolání musí být placeno z osobního účtu mKONTO.

  Podrobnější informace naleznete na podstránce akce: http://www.mbank.cz/mvolani

  mBank je největší internetovou bankou v České republice. Na českém trhu si banka získala přízeň více než 470 000 zákazníků, kterým většinu služeb poskytuje zdarma. Mezi produkty mBank patří kromě osobních a spořicích účtů také kreditní karty, spotřebitelské půjčky a hypoteční úvěry.

  mBank v České republice působí jako obchodní divize polské finanční instituce BRE Bank S.A., která je členem skupiny Commerzbank.

  Více informací naleznete na www.mbank.cz


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.