• Finančním ředitelem společnosti AXA je Sébastien Guidoni

  Posted on 5.11.2013 by redakce in AXA.

  Pozici finančního ředitele společnosti AXA pro Českou republiku a Slovensko nyní zastává Sébastien Guidoni. V oblasti financí se pohybuje více než 12 let, ve skupině AXA je již pátým rokem.

  „Pojišťovnictví je obor, který se neustále vyvíjí a mění spolu s dynamikou trhu. Naším cílem je vždy co nejlépe vyhovět individuálním potřebám našich klientů. Jsme potěšeni, že se nám na tak důležité pozici jako je CFO, podařilo posílit tým o velmi zkušeného manažera, jakým Sébastien bezesporu je. Věřím, že nám díky svým mnohaletým zkušenostem a znalostem přispěje k naplnění našich cílů,“ uvedl Martin Vogl, generální ředitel AXA pro Českou Republiku a Slovensko.

  Sébastien Guidoni má bohaté zkušenosti v oblasti financí. Do skupiny AXA přišel před pěti lety z pojišťovny Allianz, kde zastával různé finanční a investiční pozice. V minulosti pracoval rovněž pro hedgeové fondy v Paříži. Působil jako finanční ředitel AXA Bank ve Francii a Maďarsku, kde prokázal své schopnosti potřebné k nastavení vize a vedení týmu i v nepříznivých ekonomických podmínkách.

  Mojmír Boucník, předchozí finanční ředitel, mění své pole působnosti téměř po 17 letech. Ve společnosti AXA bude působit ještě do konce listopadu letošního roku jako poradce generálního ředitele.

  axa finanční ředitel AXA

  Sébastien Guidoni


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.