• AXA penzijní fond získal ocenění v anketě Zlatý Měšec 2013

  Posted on 4.3.2013 by redakce in AXA.

  AXASpolečnost AXA penzijní fond se ve čtenářské anketě Zlatý Měšec 2013 – Nejlepší finanční instituce, kterou pořádá server o osobních financích Měšec.cz, umístila na třetím místě v kategorii Penzijní fondy. Anketa se řadí mezi nejkomplexnější hodnocení bankovních institucí a jejich služeb v České republice.

  „Umístění ve čtenářské anketě Zlatý Měšec 2013 si velice si vážíme a věříme, že budeme našim klientům i nadále přinášet kvalitní služby a servis, za něž nás takto ocenili,“ říká Eva Šebestová, manažerka PR a komunikace finanční skupiny AXA.

  Cílem ankety je zvolit nejlepší finanční instituci z pohledu komplexního hodnocení dostupnosti a kvality služeb. Hlasování veřejnosti v 9. ročníku ankety Zlatý Měšec 2013 probíhalo od 21. listopadu 2012 do 21. ledna 2013 v celkem pěti kategoriích: banky a družstevní záložny, pojišťovny, úvěrové společnosti, penzijní fondy a obchodníci s cennými papíry. Čtenáři mohli dát svůj hlas pouze jedné finanční instituci v dané kategorii. Hodnotili ji známkami 1 – 5 podle různých parametrů, jako například kvality, rozsahu a ceny služeb, klientského servisu nebo jednání se zákazníky.

  Podle hodnocení serveru Měšec.cz se společnost AXA penzijní fond stala v rámci celé soutěže jedním ze skokanů roku. V kategorii penzijních fondů soupeřila AXA s dalšími devíti finančními společnostmi. Mezi nejdůležitější kritéria v hodnocení penzijních fondů patřily výše výnosů (60 %) a šíře doplňkových služeb, jako je pojištění, slevové programy a platební karty (30 %).


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup
Comments are closed.