• Jaké výhody obnáší statut studenta v dnešní době?

  Posted on 16.12.2016 by admin in Inzerce, Tipy.

  Skončili jste studium na střední škole a přemýšlíte, jestli pokračovat dál ve studiu, nebo skočit rovnou do vod pracovního trhu?

  Pokračovat dále ve studiu má mnoho výhod. Jako student máte možnost využít různé slevy, ať už na cestování, městskou hromadnou dopravu, do kina nebo v různých restauracích či při různých poplatcích. Daňové a odvodové úlevy pro studenty jsou také obrovská výhoda, do určité částky děláte jen sami na sebe. Máte také možnost získat stipendium na studium. Ať už je to ubytovací stipendium nebo motivační za výborný prospěch. Pokud je vysoká škola, na kterou budete chodit, mimo váš domov, máte možnost využít levné ubytování na různých studentských kolejích.

  kredyt-inwest1366x380_4-1

  Pokud byste se chtěli vyhnout různým poplatkům, například poplatkům za vedení účtu, je statut studenta právě pro vás. Výhodný studentský účet nabízí většina bank, většinou ve formě běžného účtu bez poplatků. Studovat dnes není levné a ne každý má na to dostatek financí. Další benefit studentů jsou výhodné půjčky. Ať už od bank nebo různých programů na podporu studentů a jejich vzdělávání.

  Jako student máte mnoho času. Můžete ho využít na cestování, objevovat nová místa, potkávat nové lidi a poznávat jiné kultury. Můžete zkoušet různé pracovní oblasti a zjistit co Vás baví. Po dostudování už víte, kterým směrem byste se chtěli ubírat a pravděpodobnost, že uděláte neuspokojivé rozhodnutí při volbě pracovního oboru, je menší. Dalším benefitem jsou prázdniny. Ty může student využít k výše zmíněné činnosti nebo na vydělání peněz.

  Je to již na vás, zda máte motivaci a vůli dále studovat nebo se rovnou pustíte do budování své kariéry, ale těch výhod zůstat studentem je hodně. Můžete to třeba zkusit i zkombinovat.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *